REKLAMA

REKLAMA

Wakacje z Warszawy

REKLAMA

Forum Białołęka

REKLAMA

# w06

11.08.2021 08:57

Tu nie ma co komentować !!! To /przebudowa /budowa/Białołęckiej / powinna być dokonana już 5-10 lat temu !!!. Przecież tędy jadą samochody zaróno "tej strony Warszawy jak i Pułtuska, Serocka, Zegrza...etc.... I jedna jezdnia??? Brak czego....rozumu, rozsądku, fachowości, obliczeń czy jak zwykle PIENIĘDZY ?????

# djei

13.08.2021 00:35

Ale spoko, ważne, że jest na pieszy most. Bravo Rafau!

# Anna_1@99

19.08.2021 16:40

Tak, zwężajmy ulice, a Białołeka niech jeździ po wertepach...
Priorytety obecnego Prezydenta miasta są dość czytelne... strefa relaksu, zimowa plaża, kolorowy tramwaj, węższe ulice...
Żal mi tylko głupców, którzy na Niego głosowali.

REKLAMA

# pucha

26.08.2021 11:41

#Anna_1@99 napisał(a) 19.08.2021 16:40
Tak, zwężajmy ulice, a Białołeka niech jeździ po wertepach...
Priorytety obecnego Prezydenta miasta są dość czytelne... strefa relaksu, zimowa plaża, kolorowy tramwaj, węższe ulice...
Żal mi tylko głupców, którzy na Niego głosowali.

Alternatywą był nijaki Jaki. Sądzisz, że byłoby lepiej? Na wzór krajowego podwórka powołałby kilka różnych fundacji do pompowania kasy i postawił pomnik jedynego słusznego w każdej dzielnicy.

# xyz

26.08.2021 11:46

#pucha napisał(a) 26.08.2021 11:41

Alternatywą był nijaki Jaki. Sądzisz, że byłoby lepiej?
Tego nie wiemy, reszta to tylko czyjeś domysły lub insynuacje. Co do Trzaskowskiego już wiemy prawie wszystko. Ja osobiście jestem bardzo zawiedziony.

# Ala10

19.06.2022 19:00

Gdyby rządził JAKI droga by była

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

REKLAMA

REKLAMA