REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# BartekW

30.11.2020 23:48

A ja jako młody małżonek i świeżo upieczony mieszkaniec Bemowa korzystałem z niego przez ponad rok. Obecnie faktycznie nie widzę sensu go rozwijać. Ale kiedyś na prawdę był pomocny!

# Basia Bem...

01.12.2020 14:42

#BartekW napisał(a) 30.11.2020 23:48
A ja jako młody małżonek i świeżo upieczony mieszkaniec Bemowa korzystałem z niego przez ponad rok. Obecnie faktycznie nie widzę sensu go rozwijać. Ale kiedyś na prawdę był pomocny!
Jeżeli chodzi o ortografię to ten internet niestety niewiele Ci pomógł.

# rotus

01.12.2020 17:59

Nawet w szkole podstawowej nr 82 oddalonej od ratusza o 100 m nie można było nigdy dołączyć.

REKLAMA

# Bemowiak

02.12.2020 13:49

Ten internet to od zawsze było straszne dno, wiecznie albo nie działał albo ledwo co. Natomiast jakim to trzeba być życiowym nieudacznikiem i patachalem, przyjezdnym wsiurem zeby nie było kogoś stac zapłacić te kilkadziesiąt zł miesięcznie za internet.

# zjelonek

03.12.2020 11:34

#Bemowiak napisał(a) 02.12.2020 13:49
te kilkadziesiąt zł miesięcznie za internet.
Życiowym nieudacznikiem to trzeba być żeby płacić kilkadziesiąt , jak w komórce jest za kilka - kilkanaście.
Ale radni nie zlikwidują socjalnego wifi za nasze podatników pieniądze z obawy że mogliby stracić tą setkę głosów w następnych wyborach.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA