REKLAMA

REKLAMA

Wakacje z Warszawy

REKLAMA

Forum Bemowo

REKLAMA

# zjelonek

30.04.2014 11:28

Barowy namiot przyklejony do ratusza też raczej go nie zdobi.

# pola

30.04.2014 19:27

Za to jedzenie tam rewelacyjne!!!!

# r.r.

01.05.2014 08:20

Trzymam kciuki za pełny sukces akcji.

REKLAMA

# Miasto_bez_reklam

01.05.2014 15:36

Warszawa to jeden wielki bazar reklamowy, w żadnej europejskiej stolicy nie ma takiej liczby brudnych, poniszczonych, wielkoformatowych i szmatopodobnych reklam co w Warszawie. Problem istnieje od lat 90-tych i żadnej ekipie nie udało się go rozwiązać, osobiście upatruję to w złej woli włodarzy miasta a nie w tym że 'się nie da'. Można zaryzykować tezę że Warszawą rządzą reklamiarze i to oni dyktują warunki, więc jesteśmy skazani na bezguście tych ludzi i wstyd przez turystami, którzy nadziwić się nie mogą dlaczego w miarę ładna architektura naszej stolicy jest upstrzona tysiącami bilboardów. Jednym zdaniem 'zakochaj się w Warszawie' i poloub nas na FB ;)

# gość

05.05.2014 20:03

W Niemczech kiedyś był taki problem, ale się z tym uporano. Władze wprowadziły ustawę zakazu reklam w miastach ograniczając je do minimalnej ilości ze względu na argumentację, że zanieczyszczają przestrzeń i dodatkowo rozpraszają kierowców stwarzając przez to zagrożenie na ulicach. Można? Można, tylko trzeba chcieć.
A kiedy zniknie baner Ubezpieczenia zawieszony nad namiotem na budynku gminy?
Wg mnie poprawy nie ma, reklam jest cała masa wszędzie, aż się nie dobrze robi od tego syfu. Ogrodzenie parkingu przy ul.Blatona, reklamy deweloperów blokach, ogłoszenia na balkonach, na sklepach, te wielkie paszkwile wielkich słupach.

# realista

10.05.2014 20:01

Bemowo jest paskudnym pstrokatym blokowiskiem i walka z reklamami nic tu nie pomoże. Dlaczego kiedyś nie tylko centrum było ładne, hmm? Dlaczego bloki mogły być w kolorze kremowym lub innym stonowanym? Dlaczego teraz spółdzielnie zmuszają warszawiaków do oglądania kiczu? Nowe bloki mogą być białe, lub kremowe z elementami designu z cegły klinkierowej, czy nawet płyty elewacyjnej. Co za kretyn wpadł na pomysł żeby z gierkowskich bloków przy okazji termomodernizacji, robić jednolite pudła o fakturze tektury, ale za to w szalonych kolorach. Chyba tylko dwa osiedla odremontowano przyzwoicie i w zgodzie z założeniem estetycznym. Mam na myśli "Żelazną Bramę" i Sady Żoliborskie, gdzie wybitna pani architekt -autorka projektów tych osiedli, zagroziła debilom ze spółdzielni że spotkają się w sądzie. Dzięki temu Warszawa nie musi wstydzić się dwóch osiedli. Reszta to koszmar. Zresztą czym dziś Warszawa wita gości? Na dzień dobry pstrokate blokowiska i ekrany akustyczne. Na Bemowie to samo i to blisko urzędu. Bleee.

REKLAMA

# Yelonkers

13.05.2014 19:39

Racja. Syf jest okropny, więc likwidacja reklam wiele tu nie pomoże. Wszystko na ten temat.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA