REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# KaKa

30.04.2013 09:08

Żyjemy w świecie absurdu ! Gorąco popieram głos Pana Marka ! Koniecznie trzeba zmienić przepisy, aby umożliwić np. wspieranie Gminnego Klubu Piłkarskiego TARGÓWEK ! To jest najlepsza wizytówka naszej dzielnicy ! Z należnym nam wsparciem, państwo urzędnicy samorządowi, czekają pewnie do czasu, gdy GKP Targówek będzie grał w Lidze Mistrzów ? Więc pozwólcie nam szkolić młodzież ! Liczymy na otrzymanie adekwatnych kwot, do ponoszonych przez klub nakładów pracy ! Seniorzy pokonują wszystkich, z kim przychodzi im rywalizować ! Nasza młodzież gra lepiej, niż rówieśnicy z bardziej majętnych klubów stolicy ! Jeśli Ratusz + Targówek pomogą nam - będą i rozgrywki europejskie na ulicy Kołowej 18 !!!

# sibeliuss

30.04.2013 22:11

Park Rzeźby to chyba zamysł ponadregionalny, zatem dlaczego to dzielnica ma za niego płacić?

# KaKa

03.05.2013 16:52

Zapraszamy na mecz piłki nożnej o mistrzostwo III ligi:
GKP Targówek - Zawisza Rzgów
ulica Kołowa 18, sobota 4 maj, godzina 16:30
DOPING JEST KONIECZNY - WALCZYMY O AWANS

REKLAMA

# xxxxxx

04.05.2013 07:32

Byłem ostatnio pierwszy raz na meczu GKP i ostatni. 90 minut słyszałem tylko z boiska "qrwa", a widziałem podwórkową kopaninę. Zdecydowanie odradzam zabieranie dzieci na mecze, gdzie nie ma kibiców i gdzie słychać piłkarzy III czy IV ligi. Jeżeli GKP jest trzecią siłą w Warszawie, to ja z kolegami z podwórka jesteśmy czwarci... Litości...

# chmiel75

08.05.2013 11:33

jakie rzeźby?? te pospawane w kanciastą bryłę stare kraty z okien? czy pomalowane olejną pęknięcia w asfalcie?? Aż wstyd turystom pokazywać drogę do słynnego parku rzeźby. Przestańcie siać popeline w tym temacie! TAM NIE MA CO POKAZYWAĆ jeden urokliwy zakątek to trochę mało żeby nie wywołać zawodu u przyjezdnych !! Może by tak ogarnąć skutecznie te glony w "basenie" ...

# annn

15.05.2013 14:16

Ja ws. napisu BRÓDNO na jednej z górek - WIELKIE DZIĘKI! dzieci nie mają po czy zjeżdżać zimą... jakby nikt nie wiedział gdzie ten park, ech.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024