REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

 Warszawa Społeczna Targówek

20.08.2014 22:08

Bardzo dziękuje Mieszkańcom Targówka za tak liczne przybycie na dzisiejsze spotkanie zorganizowane przez Warszawę Społeczną.
Jestem przekonany, że błyskawicznie zbierzemy wymaganych 1000 podpisów pod wnioskiem o konsultacje społeczne w sprawie bazaru.
Dopóki mieszkańcy w dzielnicach Warszawy nie będą brać spraw w swoje ręce władze m, st. Warszawy nie będą się z nimi liczyć. Dlatego zapraszam na jutrzejsze spotkanie w Parku Bródnowskim z cyklu "Kandyduj" na radnego. Będziemy namawiać mieszkańców Targówka aby kandydowali do Rady Dzielnicy Targówek i Rady Miasta st. Warszawy.
Marek Rogowski - Warszawa Społeczna Targówek

# Koło pętli

21.08.2014 12:41

Wyczekuję dnia, gdy ten koszmar zniknie raz i na zawsze z mego osiedla!

# ło!

21.08.2014 19:17

Wyczekuję dnia gdy takie słoje jak #Koło pętli znikną raz na zawsze z mojego osiedla,mojej dzielnicy i mojego miasta!

REKLAMA

# mieszkaniec11

22.08.2014 17:36

a gdzie mozna złozyć podpis w sprawie konsultacji?
jestem za tym by bazarek przetrwał albo koło petli albo przy gimnazjum

# mieszkaniec11

22.08.2014 17:43

najlepiej jak by bazarek mogł być przeniesiony przy petli a przy gimnazjum powstał by prawdzimy skate/fitness/park bo nic takiego na targówku i w tym rejonie nie ma a to miejsce jest w sam raz na to, szcególnie

 Warszawa Społeczna Targówek

23.08.2014 15:08

Jeżeli niektórzy komentujący nie wiedzą to informuję, że wielu kupców to nie "słoje" ale mieszkańcy Targówka jak Wy. Ponieważ Bazarek jest potrzebny mieszkańcom Targówka, co potwierdziło się na zorganizowanym przez Warszawę Społeczną spotkaniu w Parku Wiecha, to nie widzę powodu aby Mieszkańcy Targówka wychodząc ze stacji metra nie mieli możliwości zrobienia zakupów na bazarze. Trzeba zwyczajnie umieć te sprawy pogodzić i tym sposobem większość mieszkańców będzie zadowolona. Nie widzę powodu aby rezygnować dla metra z bazaru bo ten również jest potrzebny. Tym bardziej, że w nowej lokalizacji będzie możliwość lepszego zorganizowania tego miejsca zarówno pod względem estetycznym jak i funkcjonalnym.
Marek Rogowski - Warszawa Społeczna Targówek

REKLAMA

# Warszawiak

25.08.2014 12:14

ZLIKWIDOWAĆ "BAZAR PRZY TROCKIEJ" -
Powstał tam jedynie klan cwaniaków i cwaniaczków. Klientów mało.
Obok powstał PIEKNY TANI!!!!!!!!!!!!!! SKLEP TOPAZ. W miejsce "Bazaru" powinna być nowa ulica np. Nowo-Pratulińska, po dwa pasy w każdą stronę do ul. Nowo-Trockiej, która powinna powstać jak najszybciej, jeszcze przed budową metra. Przy skrzyżowaniu ma powstać stacja Metra Targówek, więc po co w tym miejscu bazar. W metrze będzie kilka lokali usługowych (Prasa, warzywniak, cukiernia) i wystarczy. NIE POZWOLIĆ, ABY PONOWNIE POWSTAŁ BAZAR ŚMIETNIK.

# Jasiek

12.11.2014 00:07

Pewnie znowu postawia tam samochody jak wszedzie na Brodnie, po co komu zakupy - lepiej postawic samochody- nie?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024