REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

bandytyzm w polskich urzędach

# piotrek

09.11.2006 22:04

największy bandytyzm jaki kiedykolwiek miał miejsce w polsce odbywa sie właśnie teraz, w urzędach.
to za uwecji, awsu, sld, po i reszty nie było takief=go bandytyzmu urzedniczego i ministerialnego.
otóż urzędole w BOŚ( czy pan półrolniczak ma jakieś związki z tym organem ?) orzekają wg. wskazówek ministra ( a nie ustawy czy rozporządzenia), że właściciele sasiednich działek nie są stronami w postepowaniu.
to nawet bierut bandyta dawał pół roku na odwołanie od dekretu, a obecna banda nie.
panie komisarzu, panie rezydencie polski, panie premierze, panowie macie bandytów w rządzie, może tego nie widzicie, więc was informuję, a durne i trzęsące się o stołek urzędole, to zrobią wszystko, tak jak wy im każecie, chociażby było to bardzo niezgodne z prawem, a jest.
ale to jeszcze bardziej wywołuje we mnie agresję i jeszcze bardziej będę walczył z bezprawiem wyimaginowanym przez ministra-mecenasa od 7 boleści, przeklinam go.
p.s. można się śmiać, ale już kilku bydlaków przekląłem i 3 z nich is dead, jeden nawet mecenas, który grał z druga stroną.
a jeden bydlak kiedyś powiedział mi w oczy, od wczoraj mam straszne kłopoty, chyba ktos mnie przeklął, miał rację, tylko nie wiedział kto, ja wiedziałem i skwitowałem-"współczuję ci".
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break