REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Babilon omijać z daleka

# pola

10.04.2003 19:50

W babilonie oszukują w perfidny sposób! Cna pomidorów- 13.90PLN- pani mi waży i za pomidory płącę już 14.25- zwracam uwagę Pani zdejmuje cenę sugerując że zmieni, ja idę na nabiał- wracam a tam znó 13.90. Inny przykład- Pani na wędlinach zmywa cenę z plastiku papierem toaletowym zanurzonym w acetonie. Po czym wyrzuca "wacik" i chce mi ważyc wędlinę. Hola, hola mówię - a umyć rączki???? Pani w szoku. Dwa razy natknęłąm sięna nieświeże: kabanosy i twaróg. Jestem na nie, i targam wszystko z delikatesów na Książkowej.Do Babilonu nie pójdę nigdy a Was uczulam- tam oszukują!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# pola

10.04.2003 19:51

o Rany ile liter zjadłam- sory sens pozostał wybaczcie.

# ola

11.04.2003 00:17

Ja mieszkam na przeciwko Babilonu i serce mnie boli, bo czasem muszę tam pójść- dwa razy kupiłam tam przeterminowany serek i nieświeże pieczarki. Ja też jestem "na nie"

REKLAMA

# Piotrek z Odkrytej

11.04.2003 13:54

Ponoć wg jakichś badań 1 zadowolony klient może przekonać kolejnych chyba 10 do czegoś, natomiast 1 niezadowolony oddziałuje na 65 innych osób zaszczepiając im swoje niezadowolenie. Do tej pory byłem tam 2 razy i nie spotkałem się z przeterminowanym jedzeniem (a mam zwyczaj sprawdzać) - może miałem farta.

 alluette

11.04.2003 15:15

mieszkam blisko i kupuję tam tylko pieczywo - co prawda na nieświeże jedzonko się nie natknęłam, ale ceny mają horrendalnie wysokie - absolutnie nie polecam tego sklepu!
pozdr.
a

# pola

11.04.2003 19:47

Do Piotrka z Odktytej- nie mam ambicji "Zaszczepiać" w kimś niezadowolenia- po prostu uważam forum za miejsce wygłaszania swoich opinii
Oszustwo ( w tym przypadku) na cenie pomidorów jest tak perfidne, że się z tym po prostu nie zgadzam i nie mam przyjemności być ich klientką. Uczulam tylko forumowiczów- tam oszukują.....Pozdrawiam

REKLAMA

# Piotrek z Odkrytej

12.04.2003 22:19

Pola, ja tylko napisałem jaka jest siła oddziaływania naszych odczuć. Czy ja zarzucam Tobie jakąś ambicję czegoś tam. Jeśli tam lub gdzieś oszukują to jak najbardziej należy o tym pisac i nagłaśniać bezczelność ludzką. Dam Ci przykład: masz samochód marki X - ten samochód Cię wkurza, bo się psuje. Twój znajomy chce kupić samochód marki X i bada opinię wśród znajomych. W końcu przychodzi do Ciebie i mówi, że chce X. Mimo że wcześniej od innych nie usłyszał złego słowa o samochodzie X, Ty opowiesz mu jak bardzo X się psuje. Czy Twoja opinia nie zaszczepi w nim jakichś wątpliwości, zburzy przekonanie, że chce zrobić dobry interes ? To prosty przykład na to jak nasze opinie wpływają pośrednio lub bezpośrednio na innych.

# Tom ze Strumykowej

15.04.2003 08:28

CZy Babilon to sklep na topolowej z bardzo "miłą" obsługą?

# aga

15.04.2003 09:19

Babilon mieści się na ulicy Odkrytej na parterze bloku nr.51.
A tak w ogóle to na Topolowej, na ile jestem zorientowana przecież nie ma żadnych sklepów ani bloków.
A jeśli chodzi o Babilon (mieszkam na przeciwko), to rzeczywiście ceny mają straszne. Ale na towary nie narzekam. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z nieświeżym mięsem czy przeterminowanym serkiem (po prostu patrzcie na datę, a nie wrzucacie od razu do koszyka). Bardzo często robię tam zakupy.

REKLAMA

# karolj

18.04.2003 13:53

Na Topolowej to Kanwa, sklep gdzie tylko jedna Pani jest bardzo miła, na miesnym. Reszta to nie znajduje słow. Kupuje tam tylko gazety i pieczywo w sobote rano. A na duze zakupy wybieram sie bezplatnym autobusem do Carefura lub zamawiam w internetowym Leclerc.
Pozdrawiam
Karol
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy