REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# Parkingowy

19.04.2018 15:07

Ula wyszła z ula i mówi, że "miasto nie myśli o tym, że ludzie nie mają gdzie zaparkować". No i git, bo o tym gdzie zaparkować swój samochód powinien pomyśleć każdy, kto zamierza go kupić. Skoro nie ma wystarczającej liczby publicznie dostępnych miejsc postojowych, to należy albo kupić sobie prywatne miejsce postojowe albo nie kupować samochodu. Czy mieszkańcy Bródna są jacyś inni, że nie potrafią tego pojąć?

# ,,,

19.04.2018 16:13

Na Bródnie "czujnych" sąsiadów nie brakuje... Czyli, ze lepiej byloby, aby ludzie przymykali oko na rozne przejewy lamania prawa, jak to bylo do tej pory. Niech auta rozjezdzaja trawniki, niech pupilki robia, gdzie popadnie. To takie niefajne, zainteresowac sie publicznym dobrem, publiczna wlasnoscia czy przestrzenia, ktora nas otacza. KOMENTARZ KOMPLETNIE NIETRAFIONY I MOWIACY DUZO O AUTORZE. To co, jak to jest w innych dzielnicach, lepiej, czysciej, ludzie bardziej kulturni.

# Poborzańska

20.04.2018 10:49

Bródno,moje osiedle 65 lat tu mieszkam i krew mnie zalewa kto tu sie sprowadza.Parkowanie - wszędzie mogę bo to jestem "JA".
Brak kultury i poszanowania wspólnej własności.To prymityw. Nie można powiedzieć ze to ze wsi przyjechało bo ubliżyłabym mieszkańcom wsi(przepraszam) ale co ci młodzi ludzie o sobie myśą.
-Nowy budynek,ogrodzony.Parterowe mieszkania mają ogrodzone barierkami tarasy obok piękne trawniki i klomby. A w jednym z mieszkań rozkręcają z jednej strony mocowanie tego ogrodzenia i zrobili dla dzieci bezpośrednie wyjście na podwórko,"mamusia"też korzysta ze skrótów. Po trawniku po kwiatach a co moje to..
A wracajac do parkowania,nie ma miejsca tzn.NIE MA MIEJSCA.
Popieram Straż i obiecuję że będę "donosiła"

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break