REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

Audyt Seo.

 kivka

22.11.2020 14:51, wpis modyfikowany 2 razy,ostatnio 22.11.2020 14:53

Audyt Seo.
Regularny audyt SEO jest obowiązkową procedurą, jeśli chcesz utrzymać swoją witrynę w tym samym miejscu w wyszukiwarce Google. Audyt SEO pozwala zbadać całą witrynę i znaleźć słabe punkty, które spowalniają jej wydajność.
Ogólnie polecam studiować kurs SEO https://seo-kursy.pl
Na przykład:
Sprawdź tytuły meta i opisy na każdej stronie.
Sprawdź optymalizację słów kluczowych dla każdej strony.
Przeanalizuj strukturę adresów URL swoich stron.
Sprawdź tagi ALT na zdjęciach.
Wykonaj test mobilności. Pomoże to upewnić się, że Twoja witryna jest zoptymalizowana do użytku ze smartfonem.
Po audycie technicznym witryny należy usunąć wszystkie błędy wpływające na indeksowanie i ranking witryny. Pamiętaj, aby zoptymalizować słowa kluczowe na zdjęciach w swojej witrynie. Słowa kluczowe powinny być używane w ALT i nazwy pliku. Wszystkie powyższe niuanse pomogą Ci dowiedzieć się, dlaczego Twoja witryna traci pozycję w Google. Audyt SEO ma znacznie większą liczbę punktów, podkreśliłem najważniejsze.

# Andrzej77

26.11.2020 10:35

Mi szczegółowy audyt mojej strony internetowej przygotowała agencja 1stplace. Dzięki niemu szybko dowiedziałem się, co powinienem poprawić na stronie, żeby była lepiej widoczna w Google. Co ważne, audyt został przygotowany zupełnie za darmo. Zainteresowanym zostawiam linka do ich strony: https://1stplace.pl/darmowy-audyt-seo/
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024