REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Artykuł w Echu

# Nula

28.05.2004 17:30

"Pasażerowie autobusów miejskich z Białołęki są ostatnio rozpieszczani przez Zarząd Transportu Miejskiego." - niezwykle interesujące!!!! Uściślijmy: mieszkańcy Tarchomina, a nie całej Białołęki. Ja mieszkam koło Selgrosa i bynajmniej ZTM mnie nie rozpieszcza, wręcz przeciwnie.

# darek

28.05.2004 17:43

Nie wyczuwasz ironii w artykule?

# Marginalia_Filozoficzne

28.05.2004 18:22

...tam kolo Selgrosa podobno zalatuje Czajka. Kolezanka Nula moze nie czuc....ironii

REKLAMA

# Vladymir

29.05.2004 23:51

My na Nowodworach również nie czujemy sie rozpieszczeni. Np 510 od 9 rano jeżdzi tylko 3 razy na godzinę, czy to często ? Chyba nie, ja proszę o zwiększenie częstotliwości pieszczot do poziomu, jaki zapewniony mają mieszkańcy Usrynowa: 6 kursów na godzinę poza godzinami szczytu. Takie rozpieszczenie zapewni mi nie lada szczytowanie...

# Nula

31.05.2004 10:31

Do Darka i Marginalii_Folozoficznych: Może nie czytaliście artykułu do końca, ale on nie był w tonie ironicznym, niestety. Jest tam wyraźnie napisane o przedłużeniu niektórych tras, a więc o zmianach korzystnych, tylko nie dla mieszkańców osiedli położonych przy Modlińskiej, za Ratuszem. Jeśli nie macie podobnych kłopotów, (z Czajką również) to nie piszcie takich sarkastycznych uwag, tylko się cieszcie, że macie dogodny dojazd np. do pracy.

# Marginalia_Filozoficzne

31.05.2004 18:35

... Marginalia wcale go nie czytaly . I oczywiscie: ani w zwiazku z tym artukulem, ani w zwiazku z Twoja Osoba, Nulo - uwaga, jaka wydaly z siebie Marginalia z podkresleniem Filozoficzne, nie byla i nie jest w sarkastycznym nastroju. Natomiast onegdaj, Marginalia_Filozoficzne mialy przyjemnosc zagustowac w dyskusji jaka miala tu miejsce wokol ukladu i rozkladu jazdy autobusow i Zaiste!, Powiadamy Ci ! Nulo, ze zrozumialysmy czemu Busy, nie jezdza tu tak, jak na Ursynowie ...
... Pozdrawiamy Cie

REKLAMA

# Nula

01.06.2004 10:27

Tam myślałam, że nie czytały :). Nie mam nic przeciwko drobnym złośliwościom, ze szczyptą dobrego humoru, ale pod warunkiem, że są uzasadnione, a nie wtrącone z okazji tego, że ktoś już zaczął w tym tonie i trzeba podgrzać atmosferę. Nieważne, konkluzja powinna być taka, że na Białołęce komunikacja jest do kitu w porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy!

# Vladymir

01.06.2004 23:42

Rozpieszczanie Nowodworów od 1.06. chyba skonczone ? Linie 508, 518 i E-4 rozrzedzone do poziomu mleka w wodzie /czyli 3 kursy na godzinę w szczycie/, o to chodziło ? Gratulacje ! Białołęka jest jedyna dzielnicą Wa-wy, która nie ma alternatywy dla autobosów w postaci metra i tamwajów i którą brutalnie kastruje się o kursy autobusów w godzinach szczytu. Nic, tylko powiesić się... na kierownicy tak rzadkiego u nas autobusu.

# Nula

02.06.2004 09:14

Zgadzam się z Tobą Vladymir. Co do rozrzedzenia kursowania linii, tłumaczą się okresem wakacyjno-urlopowym, co jest oczywiście bzdurne i powinno być przeprowadzone głównie właśnie na południu Warszawy, gdzie jest jeszcze metro i tramwaje. Nowodwory są jednak rozpieszczane pod względem dosyć sporej ilości autobusów, kursujących w różne części Warszawy m.in. do centrum, w porównaniu z dalszą Białołęką, gdzie jeżdżą tylko 3 linie w tym 2 jedynie do Żerania i trzecia na Pragę. Oczywiście nie kończy się na niedogodnościach związanych z przesiadkami; linie te dodatkowo są strasznie przepełnione i rano jest problem z wsiadaniem. Powinny być osobne linie dla mieszkańców Legionowa i Białołeki.

REKLAMA

# gość

02.06.2004 11:16

Szkoda, ze ZTM nie doprowadził do końca projektu pasa dla autobusów na Modlińskiej.
Bez specjalnych inwestycji umożliwiłoby to płynną komunikacją, ale jak widac wszyscy wolą myśleć o mrzonkach typu Most Pn lub szybka linia tramwajowa.
A dlaczego nazwałem to mrzonki to się domyślcie sami.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA