REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

ankieta w sprawie 508

# Aniabar

11.03.2005 10:32

Przejrzalam plany zmian niektórych linii po oddaniu kolejnej stacji metra, a nastepnie oddaniu do ruchu ulicy Słowackiego. Po oddaniu Slowackiego 508 ma byc skrócone do Pacu Wilsona. Moze to wiec nastąpic za kilka miesiaecy. Prawde powiedziawszy ja bym wolala aby 508 dalej jeździlo jak od tej pory. Chodzi mi glownie o dobra komunikacje z dworcem zachodnim w godzinach wieczornych, tj. miedzy 18 a 23. Wprawdzie jest 186, ale ma ono dla mnie kilka wad, o trórych nie chce sie rozpisywać. Mam wiec pytanie - czy są jeszcze inne osoby którym chciałyby aby ta linia pozostała bez zmian?

# Wiesiek

11.03.2005 14:00

508 mogą skrócić, ponieważ do Alej Jerozolimskich mamy metro, a dalej kilka autobusów do Zachodniego.
Są też propozycje uruchomienia linii 516 z Nowodworów na Gocław. Mogliby to zrealizować.
Pozdrawiam!

 Rudolf

11.03.2005 14:29

Według mnie 508 powinno dalej kursować do Dw.Zachodniego, z tym ze trasa powinna być zmieniona. Moja propozycja jest taka, aby od Dw.Gdańskiego zjeżdzało w kierunku ronda Babka i w Okopową i cały czas prosto do Pl.Zawiszy. Dobrze, że metro się rozbudowywuje, ale musi być wspierane przez busy. Bo co jak bedzie awaria itp?? Całe centrum stoi i nigdzie nie można dojechać??

REKLAMA

# Aniabar

11.03.2005 17:10

Ta propozycja całkiem mi się podoba. Też myslałam aby zmienić trase 508, ale niech jednak dojeżdza do Zawiszy i Dw. Zachodniego. Zbieram się aby napisać do ZTMu, nie wiem czy cokolwiek pomoże, ale trzeba spróbować.
Z Zawiszy zdarzyło mi się jechać kilka razy po 18-tej o mam wrazenie że gdybym wsiadła do 508 na Zawiszy byłabym o tym samym czasie co z przesiadkami. A ponadto jazde autobusem wykorzysuje na czytanie i nieraz wole jechac 10 min dłużej ale siedzieć i coś poczytać, bo w domu to o wiele trudniej wygospodarować te 40 min.
Pozdrawiam i czekam na dalsze uwagi.

# eda

13.03.2005 10:11

Skrócenie trasy 508 jest ogromnym utrudnieniem dla osób pracujących na Ochocie (takich osób jest bardzo dużo, gdyż wielu mieszkańców Tarchomina mieszkało wcześniej na Ochocie i tam nadal pracują). Nie wszystkim wystarczy metro, a wielokrotne przesiadanie się bardzo wydłuża czas dojazdu do pracy i powrót.

# arek

20.03.2005 15:11

Decydenci! Błagam, nie skracajcie nam lini 508. Czy zawsze mieszkańcom Tarchomina oferuje się to co najgorsze?

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy