REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Alternatywa dla SP. przy Głębockiej??

 kasia91

12.08.2014 14:29

Moje dziecko zostało przeniesione do szkoły przy Głębockiej, jednak problem polega na tym, że dojście do palcówki jest tragiczne - albo po błocie, albo obok pędzących ciężarówek :/. myślimy o przeniesieniu się do SP na Małej Żabki, ale tu pojawia się kolejny problem... Może ktoś z rodziców jeździ tam ze swoim dzieckiem i miałby możliwość zabierania jeszcze jednego dziecka?

# pytanie

12.08.2014 21:03

Kasia a nie macie mozliwosci dogadac sie z jakas rodzina, ktora by podwozila dziecko na głebocka? Przeciez tym sposobem dzieci z osiedla beda chodziły tam a Twoje dziecko gdzies indziej, czy lekcje czy jakies zabawy bedzie mu ciezej...

 kasia91

13.08.2014 14:51

cześć #pytanie, głebocka zupełnie nie jest mi na ręke, jakoś chyba sama się zle nastawilam. Z lekcjami nie powinno byc problemu, bo na Malej Zabki dzieci robia je w szkole, poza tym jest tam Hiszpanski, na ktorym mi zalezy.

REKLAMA

# Gosia

29.08.2014 15:51

tak jezyk jest na wysokim poziomie a dodatkowow wprowadzaja native speakera do podstawówki im. Cervantesa. a co lepsze maja swiadomosc ze dzieci sa z roznych rejonow wiec od wrzesnia rusza autobus szkolny
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy