REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Alternatywa dla SP. przy Głębockiej??

 kasia91

12.08.2014 14:29

Moje dziecko zostało przeniesione do szkoły przy Głębockiej, jednak problem polega na tym, że dojście do palcówki jest tragiczne - albo po błocie, albo obok pędzących ciężarówek :/. myślimy o przeniesieniu się do SP na Małej Żabki, ale tu pojawia się kolejny problem... Może ktoś z rodziców jeździ tam ze swoim dzieckiem i miałby możliwość zabierania jeszcze jednego dziecka?

# pytanie

12.08.2014 21:03

Kasia a nie macie mozliwosci dogadac sie z jakas rodzina, ktora by podwozila dziecko na głebocka? Przeciez tym sposobem dzieci z osiedla beda chodziły tam a Twoje dziecko gdzies indziej, czy lekcje czy jakies zabawy bedzie mu ciezej...

 kasia91

13.08.2014 14:51

cześć #pytanie, głebocka zupełnie nie jest mi na ręke, jakoś chyba sama się zle nastawilam. Z lekcjami nie powinno byc problemu, bo na Malej Zabki dzieci robia je w szkole, poza tym jest tam Hiszpanski, na ktorym mi zalezy.

REKLAMA

# Gosia

29.08.2014 15:51

tak jezyk jest na wysokim poziomie a dodatkowow wprowadzaja native speakera do podstawówki im. Cervantesa. a co lepsze maja swiadomosc ze dzieci sa z roznych rejonow wiec od wrzesnia rusza autobus szkolny
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe