REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Gość

19.02.2015 08:53

Prawdziwy warszawiak akceptuje Białołękę jako Warszawę, a przyjezdny mieszkający kilka lat już nie, czemu tak się dzieje? W taki sposób chcą się dowartościować?

# macopat

19.02.2015 09:46

Niestety lokalnie to nie jest tak wesoło. Mieszkam przy ul. Mehoffera 66-70. Co tam się dzieje w sezonie zimowym. Prawdziwy smog z domków przy ul. Przemian i ul. Bramka. Dymi aż miło. Jak ktoś chciałby powdychać wyziewy z kominów zapraszam w te okolice. Jak by się redakcja tym zainteresowała służę dokumentacją zdjęciową.

# Ratunku

19.02.2015 11:29

Z kominów na czeremchowej cala zimę leci czarny dym i smierdzi palonymi smieciami

REKLAMA

 matt

19.02.2015 12:48

#Ratunku napisał(a) 19.02.2015 11:29
Z kominów na czeremchowej cala zimę leci czarny dym i smierdzi palonymi smieciami
Zadzwoń na SM... Może za trzy lata przyjadą. Śmiech na sali.. Ale według pisma od Komendanta SM reagują na KAŻDE wezwanie ;)

# Ola

19.02.2015 13:49

Na ul Kąty Grodziskie, tam gdzie jest stara zabudowa, nie można przejechać tak śmierdzi. Palą śmieci na potęgę aż szczypie w oczy

# gość

19.02.2015 14:53

Mieszkałam całe życie w Śródmieściu i nigdy nie było takie smrodu jak na Białołęce. Ludzie palą w piecach czym popadnie. Ponadto w ostatnim roku na Białołęce zniknęło kilkanaście tysięcy drzew, zatem niedługo będziemy cieszyć się tym "czystym" powietrzem na Białołęce :P

REKLAMA

# drugastrona

19.02.2015 22:05

#gość napisał(a) 19.02.2015 14:53
Mieszkałam całe życie w Śródmieściu i nigdy nie było takie smrodu jak na Białołęce. Ludzie palą w piecach czym popadnie. Ponadto w ostatnim roku na Białołęce zniknęło kilkanaście tysięcy drzew, zatem niedługo będziemy cieszyć się tym "czystym" powietrzem na Białołęce :P

Ja mieszkam na Tarchominie i na dym z pieców czy wycinki drzew nie narzekam. Ale może na Białołęce faktycznie jest inaczej.

# Zdziwiony

19.02.2015 22:12

A na moje osiedle ostatniej doby SM przyjeżdżała pięciokrotnie, hojnie rodzielając wezwania do stawienia się na ulicy Młota w związku z parkowaniem w strefie zamieszkania, czyli przed własnym szeregowcem i na prywatnej drodze.

# gość

20.02.2015 08:31

Ja mieszkam na Tarchominie i na dym z pieców czy wycinki drzew nie narzekam. Ale może na Białołęce faktycznie jest inaczej.
[/quote
To dziwne, bo ja tez mieszkam na białołęckim Tarchominie i narzekam zarówno na smród, jak i na wycinkę drzew, tak samo moi sąsiedzi i znajomi z sąsiednich bloków. Może masz mniejsze wymagania :P

REKLAMA

# babajaga

20.02.2015 11:34

dla jednych zapach gnojówki to jak najlepsza perfuma

# drugastrona

20.02.2015 13:25

#gość napisał(a) 20.02.2015 08:31
To dziwne, bo ja tez mieszkam na białołęckim Tarchominie i narzekam zarówno na smród, jak i na wycinkę drzew, tak samo moi sąsiedzi i znajomi z sąsiednich bloków. Może masz mniejsze wymagania :P

Nie, po prostu mieszkam daleko od przepompowni i tych dosłownie kilku smrodzących domków nieopodal :) Za to mam blisko do chaszczy między Myśliborska a Ceramiczną, między kościołem a Rossmanem, i wciąż całkiem blisko nad Wisłę i do lasu. Jedyna wycinka, którą w minimalnym stopniu dało się odczuć, była ta pod tramwaj, ale to pikuś w porównaniu do ogromu zieleni, która wciąż jest w pobliżu.

# czajkowicz

20.02.2015 22:37

A podjedżcie w nocy pod Czajkę. to się nawąchacie. Stąd nawet dziki uciekły.

REKLAMA

# eRDe

27.02.2015 10:45

#czajkowicz napisał(a) 20.02.2015 22:37
Stąd nawet dziki uciekły.

Uroczy komentarz:)

# Werka29

25.03.2021 09:16

Czy zostało zbadane, jaki wpływ na nasze zdrowie mają chmury siarkowodoru z Czajki nad Tarchominem?

# kixxx

26.03.2021 07:28

Dzisiaj na Tarchominie śmierdzi palonym kaloszem i jakimiś śmieciami. Mieszkałem na Mokotowie i tam powietrze było 10 razy lepsze.

REKLAMA

# fafik

03.04.2021 12:06

Mieszkam na Tarchominie na Mehoffera blisko cmentarza i dzisiaj nie wiem co gorsze, przepompownia czy palone śmieci, nie da się oddychać.

# co za smród!!!

04.04.2021 19:56

Nie wiem czy to z Czajki czy z przepompowni czy cholera wie skąd ale smród jest nie do zniesienia. Mieszkam na odkrytej przy Ordonówny i nie sposób okno otworzyć bo normalnie jakbym pod oknem miał to szambo. Ostatnio dość często się to zdarza. Gdzie to można kogoś opie...c? mpwik czy moze nasz ratusz?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

City Break
City Break

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA