REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

ale jaja

# piotrek

06.07.2006 23:49

mój znajomy rano został nawiedzony przez 3 milicjantów tajniaków w swojej hurtowni. milicja skonfiskowała mu kilkadziesiąt paczek z kolcami jeżozwierza. jeżozwierz to zwierzę nie zyjące w Polsce, które gubi takie kolce, marian przywióżł mi kiedys kilkaset takich kolców z Syrii.
co w tym śmiesznego? za to grozi od 3 m-cy do 5 lat, milicja naprawdę powinna zabrać sie do roboty i węszyc tam gdzie potrzeba, a tu jakies kolce.....ale jaja..............temat konwaliowej znany jest białołeckim milicjantom od 10 lat...i co ? i nic! tak właśnie działa a Polsce milicja...za kolce do 5 lat a za degradację czyjegoś mienia nic.ale jaja...........
konkluzja-należy do końca oczyścić szeregi milicji z twardogłowych i zacząć pracowac dla społeczeństwa a nie dla medali wyłącznie i wykrywalności 100 %, bo potem w statystykach....m.in. te kolce bedą figurowały jako skuteczna i wspaniała akcja milicji............ale jaja..........

# zagadka leśna

07.07.2006 08:59

może ten twój koleś jest skrytomordercą jeżozwierzy? a ty nic o tym do tej pory nie wiedziałeś... a zapytaj go czy wystawia buty na korytarz? jeśli tak to wszystko jasne... ahaś i jeszcze zapytaj czy jest z PO, jeśli jest, to tym bardziej sytuacja się rozjaśni
to będzie oczywiste działanie (rękami policjantów) zorientowane na osłabienie opozycji :D:D:D:D
i będzie kolejna pożywka dla nowodworskich liberałów :D:D:D
znowu mam dziś uszczypliwy nastrój :-)
pozdrawiam w ten piękny, weekendowy, piątkowy poranek
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA