REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# Sqbiduu

03.07.2019 16:43

Ma to na co zasłużył. Widocznie Bóg tak chciał. Sam powinien to wiedzieć skoro taki religijny, najwyraźniej Bóg miał w tym swój plan. 'niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba' :)

# romek33

03.07.2019 18:52

Fajna jest reklama Tymbarka - my ci nie będziemy mówili jak masz żyć. Niech w reklamach Sprite, Gillette nie mówią jak masz żyć, jacy są mężczyźni wg stereotypu. Niech ikea nie mówi jakie środowiska powinno się popierać. Niech reklamują swoje produkty i sprzedają meble, a nie przemycają swoje ideologie.

# Michał_P

04.07.2019 18:37

Niech ja tylko spotkam któregoś z tych oszołomów na swojej drodze...

REKLAMA

# Zluzuj majty

05.07.2019 16:49

Michale_P, dlaczego pracowników koncernu IKEA nazywasz oszołomami? Czy dlatego że ideologię stawiają ponad korzyści biznesowe?

# Duzi tak mają

05.07.2019 16:50

Jak widać, IKEA nie zdała tego egzaminu z tolerancji...

# arlena

06.07.2019 08:11

#Michał_P
Niech ja tylko spotkam któregoś z tych oszołomów na swojej drodze...
rozumiem ,ze mówisz o oszołomach z M.Wszechpolskeij,prawda??Oraz o tym porąbanym człowieczku,ktory chce topic z kamieniem na szyi za cos,co go w ogole nie powinno obchodsic.
IKEA ma oczywiście racje,to NIE pracownik ustala tu reguly.Jelsi mu się nie poodba,droga wolna,w Polsce brak ludzi do pracy

REKLAMA

# Inwestor

12.07.2019 04:08

IKEA ma absolutna racje,ja takz ewywalilbym na zbita morde kogos takiego.Przychodzisz do rpacy ,podpisales,bierzesz kase,to rob co kaza.Nie podoba się,wolna droga,praca czeka wszędzie.Podziwiam ILEA ,ze nie wystapila do sadu z anawolywanie do mordowania głoszone przez tego durnia

# xyz

12.07.2019 14:21

#Inwestor napisał(a) 12.07.2019 04:08
IKEA ma absolutna racje,ja takz ewywalilbym na zbita morde kogos takiego.Przychodzisz do rpacy ,podpisales,bierzesz kase,to rob co kaza.Nie podoba się,wolna droga,praca czeka wszędzie.Podziwiam ILEA ,ze nie wystapila do sadu z anawolywanie do mordowania głoszone przez tego durnia
Ciebie już chyba wszyscy wylali na zbitą mordę. Za wrodzoną głupotę.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break