REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Agregat na budowę.Wynajmowaliście czy kupowaliście

# pit3

26.07.2016 09:40

Cześć Chciałym się zorientować jaki są ceny wynajmu agregatów w mazowieckim. Czy koszt wynajmu agregatu na budowę jest rzeczywiście taki duży?

# bartek2

26.07.2016 10:45

Koszt wynajmu zalezy od tego na ile wynajmujesz. Jeśli agregat jest Ci potrzebny na kilka dni to oplaca się bardziej wynająć ( na przykłąd przy imprezach plenerowych). Nie opłaca się to totalnie w przypadku budowy, tkóra potrafi trwać po kilka miesięcy. Już po miesiącu wynajmowania koszt potrafi przekraczać cenę nowego agregatu. W zależności od firmy koszt wynajmu agregatu to 70-100 zł ( są również i droższe).
Kupno agregatu się opłąca bo taki agregat jest przydatny i po zakończeniu budowy. Na przykład kiedy w gniazdkach braknie prądu. Ze swojej strony polecam kontakt z tą firmą:
http://eneria.pl/
Jest to dystrybutor agregatów. Doradzą Ci jaki sprzęt kupić.

# kacpa

28.07.2016 16:34

zgodze sie z przdmówcą, jeżeli to jest kwestia tylko kilku dni to nie ma co, bardziej opłaca się wynająć, zrobić co trzeba i oddać spowrotem, ale na dłużsą metę bardziej opłaca się kupić własny agregat, zawsze można go zostawić jezeli będzie taka potrzeba - np jako zasilanie awaryjne, czy źródło prądu w plenerze ewentualnie można go po tym czasie odsprzedać. ja mam swój od kilku lat, zainwestowałem w Kruzera, jak dla mnie bardzo przydatny do różnych robót na działce, do tego nie huczy na całą okolicę i to raczej trwały sprzęt, nie było żadnych awarii a juz chyba trzeci rok mu leci

REKLAMA

# Rafałg

17.08.2016 09:04

Tez sie zgodze nieopłaca sie wynajmować. Ja kupiłem sobie agregat firmy kruzer na budowe włąsnego domu i tak mi przypadł do gustu(jest całkiem cichy) że postanowiłęm sobie go zostawić jako tak zwane awaryjne zasilanie w razie konieczności. Ale tak jak pisze mój poprzednik można po budowie go sprzedaći wychodzi sporo taniej niż wynajem

# Jacek

16.09.2016 10:17

Kruzer to dobra marka. Mogę go polecić bo woże go po budowach i daje rade, a trzeba powiedziec żeu mnie taki agregat nie ma lekko praktycznie non stop obciążenie

# Leona

31.10.2016 19:02

mało znane są chyba ale porządne. warto wybierać je zamiast te popularne i droższe...bo jakościowo im dorównują a cenowo są lepsze !!

REKLAMA

# kolim

16.11.2016 22:40

no w sumie wart - potwierdzam bo zaryzykowałem i kupiłem Kruzera, Sprzęt jest po dziś dzień!

 Eleonooorra

17.11.2016 09:28

Już chyba lepiej kupić i mieć na własność bo w razie kolejnej naprawy będziesz już miała gotowy do pracy ten sprzęt, a tak to to zapłacisz za wynajem i potem ewentualnie też będziesz musiała liczyć się z kolejnymi kosztami

# terpka

28.12.2016 15:42

no Kruzer to całkiem dobry sprzęt, dobrze działają, sprawnie i równomiernie. jednak to jest dobry zakup i sprawdzony

REKLAMA

# sebastian

22.01.2018 11:38

tak z tą marką kruzer to nie przesadzałbym, wpierw kupiłem - teraz patrzę dopiero na opinie. Agregat jak każdy inny, z wyglądu dość topory ale pracuje stabilnie. Agregat w tych pieniądzach myślę że dobry, tym bardziej że jak dokonywałem zakupu trafiłem jeszcze na promocję gdzie z kuponem rabatowym mogłem go kupić znacznie taniej. Wrzucam link, może komuś się jeszcze przyda bo nie tylko tą jedną markę mają a i ceny rozsądne. http://specnarzedzia.pl
Napiszę jak z jakością jak popracuje u mnie z kilka miesięcy. Co do wynajmowania? Moim zdaniem w ogóle nie trafiony pomysł. Drogo wychodzi. Lepiej kupić i odsprzedać później na olxie.

 JacekKindyk

31.10.2018 02:58

Wejdź na stronę http://agregatypradotworcze.com.pl/pl/ i sam zdecyduj czy wolisz wynajmować czy też kupić agregat. osobiście bym polecam kupić, no chyba, że nie planujemy już nigdy w przyszłości z niego korzystać, wtedy wynajem będzie o wiele ekonomiczniejszym wyborem.

# SzatanK

13.12.2019 14:55

Ja kupowałem- taka opcja zdecydowanie bardziej mi się opłacała. Za poleceniem kolegi zamówiłem kruzera, który świetnie poradził sobie na budowie i jest z nami do dziś.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy