REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

AGAPE

# AGAPE

21.09.2006 09:42

Zajrzyjcie na stronę
http://ww6.tvp.pl/6748,20060913394605.strona
zobaczycie tam naszych młodych szachistów.
7 pażdziernika 2006 organizujemy II Sportowe Igrzyska Dekanalne w Zespole Szkół przy Van Gogha 1. Jak zwykle zapraszam ambitnych i chętnych do współpracy działaczy społecznych. Kontakt ks. Andrzej Kinowski 502-374-628.
Zapraszamy tenisistów do sekcji tenisa stołowego
treningi jak zwykle we wtorek i piątek od 18 w Gimnazjum nr 121 przy Płużnickiej.
Zapraszamy piłkarzy z rocznika 1995 i młodszych do drużyny ŻAKÓW, najbliższy trening będzie w czwartek przy szkole podstawowej na ul.Porajów 3,zbiórka o godz.17,00, najbliższy mecz z Ogniskiem w Łomiankach na ul. Fabrycznej 48. w sobotę o 15.
Szachistów zapraszam do Domu Katechetycznego kontakt Maciej Brudziński tel. 602-103-437.
Miło mi zakomunikować, że drużyna piłki nożnej rocznik 88/91 startująca w barwach AGAPE w turnieju "Przyjazne Wakacje 2006" w finale warszawskim zajęła 4 miejsce po porażce z drużyną Żoliborza dzielnicy, która wystawiła przeciwko naszym chłopcom zawodowców z Marymontu z rocznika 87.
Nasza drużyna wystąpiła w składzie:
Mateusz Mytko - kapitan
bramkarze: Kamil Kurek, Klaudian Filipowicz
obrońcy i napastnicy:
Jarosław Tkacz, Marek Smoczyński, Ruben Zimiński,
Kacper Wyszyński, Piotr Lipski, Michał Jakubowski,
Adam Safaryjski, Krzysztof Magos,
Łukasz Kulas, Marcin Misiarek.
jak co roku wkrótce ruszą dwie cykiliczne imprezy sportowe:
1. GP Białołęki w tenisie stołowym
2. Liga Piłki Nożnej
Pozdrawiam
Jarek Filipowicz

 Matka_Sławka_z_Gdańska

21.09.2006 21:08

Jarek ?
A ten maly.... czy to aby nie wnuk Stefana ?

# AGAPE

22.09.2006 06:01

Matka
Nie wiem czyim wnukiem jest ten mały (który? podaj nazwisko jak wiesz).
Wiem, że Marek Smoczyński to syn Piotra Smoczyńskiego, kandydata PO z I okręgu.
A zresztą co to ma za znaczczenie. Ważne, że chłopaki zdobyli puchar i dostali fajne nagrody.

REKLAMA

# bystry

22.09.2006 22:04

Oj, Agape, Agape!!! Potwierdasz, że kto w sporcie silny - w głowie nietęgi. Przecież tu o samego Prymasa Wyszyńskiego idzie, a jakże!

 Matka_Sławka_z_Gdańska

23.09.2006 11:25

No wiesz ?
Nie przypuszczalismy ,ze to synek samego pana Piotra Smoczynskiego ! I to z PO ! Hm, hm... kto by przypuszczal ?
Zaskoczyles nas zupelnie, tym bardziej, ze Matka was o to nie pytaly...
Generalnie, Matce bardzo podabaja sie te zachowania parafialnego trenera, ktore pozwalaja malowac oczami naszej wyobrazni postac oddanego sparwie spolecznika, aktywisty w dresiku , zywo zainteresowanego zyciem... nie tylko sportowym.
Wyobrazmy sobie zatem... dalszy ciag :
Ja, wiecie, nie wiem, ale ale ten maly Dawid, to syn Nowickich. On i Ona regularnie glosuja na partie i ugrupowania narodowo-katolickie, ale.... ha, ha, ha... wiecie... mowia po klatkach, ze stary Nowicki ma z dzieciakiem tyle wspolnego, co ten lysy hydraulik z ADeeMu z naprawa wersalki u nich w stolowym ... he, he, he...zycie !
O ku....
- Gooool! Gooool !
Przepraszam - Chlopcy, zaczynamy od srodeczka i bedziemy kopac w strone dzwonnicy !
O czym to ja mowilem.... a ? A..... ha, ha, ha... No, mnie nigdy to nie interesowalo, tak jak pilka nozna, i ja nie wiem, ale powiem tylko, ze to bardzo porzadna rodzina, uczestnicza w niedziele regularnie, mamy Ich zdjecia, odprowadzaja na tace srednio okolo 40 zlotych miesiecznie. Tego nie nalezy powtarzac, ale Andrzej mowil, ze na gwiazdkie w kopercie bylo 100 złotych w dwoch banknotach po 50 i nie musial latac rozmieniac, tylko od razu poszedl i kupil. Bez ceregieli jakis...
Wiec skapi to oni nie sa.... chociaz, jest w ich zyciorysie taki ... cyc, wiecie... Otoz babka Dawidka pochodzi z Lodzi, z domu Cyngielman. No ! Stad podobno maja na te samochody... Tak, tak, ta ze strony ojca... Dawid jest obrzezany, chcecie popatrzyc sobie, jak dzieci beda pod prysznicem ? Tak. Niemcom nie wszystko udalo sie zalatwic do konca, i wyelimonowac ten problem , niestety nie udalo im sie, nie zdarzyli ! Wszystko przez tych sowieckich bandytow ! Ale... co tu teraz gadac ... czego tu zalowac ? Tyle lat po wojnie. Ech... zycie !
.... co to ma za znaczczenie ? Ważne, że chłopaki zdobyli puchar i dostali fajne nagrody

# hehehe

25.09.2006 12:28

A Jarek im postawił lody!

REKLAMA

# uahahaha

25.09.2006 17:06

Z bitą śmietaną!!!

# WFH

25.09.2006 23:25

A Pani Matka w trosce o swoje zdrowie odda głos w najbliższych wyborach na Narodowe Odrodzenie Polski.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy