REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# XYZ

17.08.2021 12:36

Jest 5 wolnych mieszkań komunalnych na Bielanach? Interesujące.

# Chris

17.08.2021 14:51

A może Pietruczuk do siebie ich zabierze do domu. ciekawe co ma do powiedzenia ludziom, którzy czekają w kolejce na mieszkania

# Tubylec

17.08.2021 15:44

A ilu z nich przygarnie burmistrz we własnym domu? Łatwo jest oferować cudze... I pewnie też zaraz zaoferuję budowę meczetu. Uchodźcy nich szukają schronienia bliżej swojego kręgu kulturowego, a nie po drugiej stronie świata.

REKLAMA

# Zarządt

17.08.2021 15:55

#Tubylec napisał(a) 17.08.2021 15:44
A ilu z nich przygarnie burmistrz we własnym domu? Łatwo jest oferować cudze... I pewnie też zaraz zaoferuję budowę meczetu. Uchodźcy nich szukają schronienia bliżej swojego kręgu kulturowego, a nie po drugiej stronie świata.
Cała działalność zawodowa każdego burmistrza (i wielu innych urzędników) polega na zarządzaniu cudzym (bo będącym własnością całego społeczeństwa) majątkiem.

# madamsenat

17.08.2021 18:47

A ja popieram i cieszę się że w mojej dzielnicy mogliby mieszkać Afgańczycy , brawo !

# Kolo

18.08.2021 09:17

Już kiedyś mieszkali Czeczeni. Komentarz zbędny. Ale oczywiście kazdybmoze zgłosić że do swego mieszkania przyjmie. Jakoś nie widać chętnych. Najlepiej to dysponować nie swoim i wtedy gdy problem osobiście nie dotyczy.

REKLAMA

# exe

18.08.2021 15:08

będą kierować ruchem na Sokratesa???? pomysł tak trafiony jak zwężenie Sokratesa ....brawo ratusz

# wkurzony

19.08.2021 11:44

POmysl na zwężenie ulicy Sokratesa to byla porazka, najgorsze jeszcze przed nami, totalny balagan z przejazdami przez osiedle, nikt znow nie liczy się z mieszkancami, niewiele jest zrobione pracuje się tu od wtorku do polowy piątku i jak padają deszcze to tez się nic nie robi, brawo dla pomyslodawcow tej przebudowy. Sami wpadniecie w tą pulapkę juz wkrotce we wrześniu, jak wszyscy wroca z urlopow.

# Chomik

19.08.2021 15:21

Burmistrz milczał w sprawie Sokratesa, ale na temat Afganistanu chętnie się wypowiedział. Ot, paradoks.

REKLAMA

# Mieszkanka Bielan

21.08.2021 10:48

Czyli dlatego nie mogę wykupić mieszkania, w którym moja rodzina mieszka od jego powstania, miasto chce je mieć dla Afgańczyków. Świetnie, nie ma co

# Polka

23.08.2021 14:56

Jednak Pan Burmistrz posiada mieszkania komunalne ale dla uchodzców. A mnie odrzucono wniosek o mieszkanie.

# wiem

20.09.2021 18:11

można wysiedlić kilka wieżowców, zasiedlić nowymi przybyszami, można zbudować olbrzymie targowisko, żeby mieli gdzie wysadzać niewiernych i uczyć tolerancji, miłości, poznawać wielokulturowość i różnorodność płciową.

REKLAMA

Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024