REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

A OStrowski zrywa i zalepia

 Włodkowski B.

10.11.2006 22:58

Właśnie wychodziłem z próby... Oto widzę zapracowanego (przed kościołem) p. O. Pracowicie zrywa konkurencję i zalepia swoją radosną, krągłą, pełną twarzą. Aż chciałoby się oddać głos. Szkoda, że nie mieszkam we właściwym okręgu.

# piotrek

10.11.2006 23:03

nie wierzę darek?
no napisz bartku, bo p. O. kojarzy mi się z platformą. bądź odważnym kandydatem, nie bój sie procesów, zobacz ja się nie boję, nawet śmierci..wierzę w ciebie bartku........
napisz imię i nazwisko zrywacza plakatów wyrobczych, jeśli nie napiszesz, to znaczy, że już popełniasz przestepstwo nie zawiadamiając , no może nie organów, ale publikę, MY CHCEMY IGRZYSK, NIE CHLEBA!!!!!!!!!!!!!!!!!

# B.Włodkowski

10.11.2006 23:42

Ależ napisałem, ślepyś???
Swoją drogą - PO też zrywa.
A dla porządku podam,że niektórzy z Gosdodarności także.
Tak więc dowaliłem wszystkim, nawet "swoim".
Prawda bywa brutalna. Pozdrawiam. Głosujcie mądrze.

REKLAMA

# Wlodkowski

11.11.2006 02:11

Zresztą oni wszyscy by mogli się uczyć odemnie.

 Włodkowski B.

11.11.2006 09:48

No i chwila nieuwagi... i znajdziesz się na Ciupagi!
Ten ostatni wpis nie jest mój, z reguły nie popełniam błędów ortograficznych. Ode mnie, drogi Włodkowski (nieprawdziwy) piszemy oddzielnie.
Natomiast co do istoty - myślę, że masz dużo racji. Pytanie tylko: w jakiej dziedzinie?

# fantomas

11.11.2006 10:09

Bartku Twój,
intelekt (niech taki Historyk czy inny wykształciuch) się przy Tobie schowa, talenty managerskie czy headhunterzy nie zasypują Cię ofertami?, skromność na miarę św. Aleksego. talent dziennikarski., rycerskość wobec przeciwników..

REKLAMA

 Włodkowski B.

11.11.2006 21:14

Tak, tak biją się. Ale ja jestem dzielny i nieugięty. Mam misję. Przecież chcę zbawić dzielnicę, no nie?
***
Tak na serio:
styl tegorocznej kampanii aż prosi się o dosadne, niekiedy imienne, podsumowanie. Niech tylko cisza wyborcza minie...
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe