REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

A może by tak pograć ?

# ww

17.12.2003 20:18

Jestem 40-latkiem z brzuszkiem chętnie pograłbym np. w piłkę nożną w jakiejś sali gimnastycznej za niewielkie pieniądze. Można bybyło ustalić jeden wieczór w tygodniu np. Piątek o 21.30 i pograć do "bólu". TYLKO GDZIE

# negocjator

17.12.2003 20:42

polecam gre na sali Strumykowej 21 lub tańszej przy szkole 344, wiem że w czwartki o 19-00 grają amatorzy gry w piłke na sztucznej murawie na strumykowej w pana wieku.

# Norman

18.12.2003 16:45

Ja chętnie pogram w koszykówkę na tej sali w GOS na Strumykowej lub Światowida. Jeżeli są chętne osoby żeby mnie przyjać do drużyny to polecam siebie, moze nie gram za dobrze, ale chęci mam wielkie. Mam 27 lat jak by co. Jakieś 2 lata temu grałem tam regularnie. Było super.
Mój mail to:maderek@edirect.pl lub tel 501 712 046

REKLAMA

# zgredek

18.12.2003 18:45

wiem ze jest super na tych salach ja niestety nie mam juz czasu na gre ale czasu spedzonego na sali nie żałuje dobrze odpręza.

# -----

19.12.2003 11:27

Na bosach nie ma wolnego terminu po południu jak coś jedyny termin to 7:30 i tylko w sobotę normalnie kaszanka i to wielka co to jest żeby nie było gdzie w zime pograć ???

# Andrzej

22.12.2003 22:56

Witam a szczególnie "Maderka". Faktycznie było nieźle ale szybko sie skończyło. Chętnie znowu bym sie przyłączył (finansowo takze). Moze byc kosz albo siatkówka. Pozdrawiam.
P.S. Wesołych Świąt

REKLAMA

# Norman

25.12.2003 15:42

Witaj Andrzej,
To może po sylwestrze jakos się stykniemy, jakas drużyne skomponujemy i reaktywujemy nasze potyczki koszykarskie? :-)
Jak by co to mój mail i tel znasz, ja jestem dyspozycyjny zawsze po 19-tej.
Innych też zachecam
maderek@edirect.pl
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024