REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

„Żłobek bajka”

# babcia

07.02.2004 21:05

Czy ktoś może mi coś powiedzieć o tym żłobku?

# Gosia

09.02.2004 18:38

Droga Babciu: żłobek czynny jest od godziny 6.30 do 17, znajduję się przy ulicy Książkowej 43 D (między ulicą Mehoffera a Strumykową - niedaleko przedszkola oraz gimnazjum) Zapraszam serdecznie Panią po więcej informacji

# Aga.

10.02.2004 14:19

czy do żłobka można oddać 4-msc dziecko?

REKLAMA

# darknes

10.02.2004 17:05

Polecam ten żłobek, moje dziecko będzie tam chodzić od marca i też ma tylko 6 miesięcy, a z tego co wiem jest jeszcze kilka wolnych miejsc.

# Vladymir

10.02.2004 23:31

Oddać 4 miesięczne dziecko do żłobka ? To dziwny pomysł, a dla dziecka nie najlepszy. Kto w takim żłobku przypilnuje, aby dziecko było nakarmione w porę, przewinięte, aby nie leżało w zimnie i przeciągu ? Nikt, bo matki nie ma i nie ma komu zająć się dzieckiem, które się przecież nie poskarży ! Ludzie !!! Miejsce 4 miesięcznego dziecka jest przy matce, a nie w żlobku.

 Olena

11.02.2004 08:29

Pod warunkiem, że taka matka ma za co je wyżywić... niestety dzisiejsze realia i cudowna polityka prorodzinna... moze już nic więcej nie bede pisać

REKLAMA

# darknes

11.02.2004 16:12

Vladymir nie oceniaj pochopnie, a dzieckiem napewno ma się kto zająć inaczej nie byłoby przedszkoli i innych instytucji.

# ktoś

12.02.2004 08:00

Miejce dziecka jest przy matce, a Twoje Vladymirze gdzie jest?Idź się leczyć.

# Dorota od Michasia

12.02.2004 22:11

I tak mi mój mąż podziękował za mój powrót do pracy... Ja na szczęście zrobiłam to nieco później i w dodatku nie oddawałam dzieciaków do żłobka, ale postaram się wytłumaczyć Vladymirowi niestosowność jego wypowiedzi. Nie znam żadnej matki, która z radością oddawałaby malucha do żłobu 4 miesiące po porodzie - i mogę tym kobietom tylko współczuć. Z Tarchomina trochę dzieciaczków jeździ do żłobka na Stołeczną (Popiełuszki) - tuż obok przystanku 510, podobno nie jest tam źle. Tylko te dojazdy zimą!

REKLAMA

# samorządowiec

12.02.2004 22:37

Mnie stać na 2 mamki, a wy frajerzy tyrać, tyrać.... na mnie

# Vladymir

12.02.2004 23:55

Mogę się leczyć, tylko powiedzcie na co ? Czy to takie dziwne, że uważam, że oddawanie 4 miesięcznego niemowlęcia do żlobka to dla niego szkoda ? Czy wierzycie, że w żłobku zastąpią u matkę ? Jest wiele innych możliwości, aby tego uniknąć i każda matka planująca dziecko musi to rozważyć. Dobro dziecka jest najważniejsze, dlatego ja opłacam opiekunkę, chociaż żłobek jest tańszy, ale ja wolę zapłacić więcej, aby tylko dziecko było pod dobrą opieką. Nigdy nie uwierzę w to, że w żłobku zajmą się moim dziueckiem tak samo jak matka, czy indywidualna opiekunka, bo w żlobku dzieci jest wiele i są one pozostawione same bez właściwej opieki. To tyle i juz idę się leczyć oraz wykastrować, aby nie mieć więcej dzieci.

# darknes

13.02.2004 00:21

Nie chodzi tu o cenę, opiekunki zdarzają się bardzo różne i jeśli Panu zdarzyła się ta lepsza to nic tylko pogratulować - ja nie miałam tego szczęścia, a w tym żłobku są pielęgniarki i potrafią zadbać o każde maleństwo indywidualnie. No ale jak ktoś nie spróbuje to nie ma po co go przekonywać

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024