REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

6,45%

# Benek

26.08.2006 07:52

Ładna cyfra i okrągla.Po przeczytaniu Echa o osiągnięciach burmistrzów z wykonania zadan inwestycyjnych ręce mi opadły.W Urzędzie mówia 6,45 i jest jasne.To efekt I pólrocza.Jerzy i Ted pchają tę Bialołekę od sukcesu do sukcesu.Mówią też , że po cichu załatwili jeszcze Darka ktory ma niby ich wygryż ze stanowiska.On pomimo wysilków nie sprostał tym lisom i w rzucie na tasmę z oswiata osiągnął 4,29%. Powiecie że to mało ?.To wiecej niz trzy.Może to sabotaż ?.Tak czy nie.Zorientowani w sprawie -to wszystko na co było ich stać.
Jesli będziecie wybierac to sie zastanówcie.

# Beata

27.08.2006 15:41

Osiągniecia obezwładniają nawet najlepszych.Niech żyją!!!

# Ziuta

28.08.2006 08:25

Czy te osiagnięcia także innych zwalily z nóg.Spodziewałam się wczesniej że to nie okres i zespól ktory może iśc daleko z rozmachem.

REKLAMA

# Myślący

28.08.2006 08:55

Widzę, że same fachury od inwestycji. Kazy zdrowo rozsądkowy człowiek wie, że inwestycje w ciagu roku nabierają tempa i najwiekszy stopień ich realizacji przypada na II półrocze. W tym roku zima była trochę dłuższa i najważniejsze prace zaczeły się napewno w maju.
Trzeba trochę pomysleć a nie ślepo wierzyć panu towarzyszowi manipulatorowi Opolskiemu.

# do myślącego

28.08.2006 12:25

Aleś sie wysilił . Opolski napewno wziął dane ze sprawozdania które podpisal Smoczynski.Gdyby było inaczej sprostowal by dane że mijają sie z prawdą.Natomiast jesli są prawdziwe to rozsadny czlowiek milczy.Manipulacji tu nie widzę.Jedynie zwyklą Twoja zlośliwośc.Myślę że powinienes sie cieszyć że ktoś zwrócił na to uwagę.

# Myślący

28.08.2006 15:05

Ja nie pisałem, że podane dane są błędne. Pisałem, że zazwyczaj za I półrocze wychodza takie dane a cały proces inwestycyjny rozpedza sie w II półroczu i na koniec roku jest OK. Nie jest to jakieś wielkie odkrycie o czym jest przekonany towarzysz O.
Do Myślący czytaj ze zrozumieniem, chyba ze masz z tym problem, to przepraszam i zapraszam 1 wrzesnia z tornistrem.

REKLAMA

# Renata

29.08.2006 13:14

Kazdy inwestor dobrze wie że największy przerób to IV kwartal.Trzeba na siłe wydac pieniądze.Czytajac ten artykuł podzielam jako czytelniczka obawy autora. Tym bardziej ze przeniosl ocenę na doswiadczenia kadencji i to nie najlepszej.Myslący, zamiast - formować inną ocene odniosłeś się do (może to postawa Twego charakteru ) do formowania opini dotyczacej Twoich preferencji (XyZ) a tutaj jako Myslący powinienes być od tego daleko.

# Matt Riggs

26.09.2006 23:35

Pogadajcie sobie o inwestycjach po 1.01.2007. Czy bedzie 30% wykonania budżetu? może, w końcu powstało duże przedszkole z piekną nocną iluminacją świetlną palącą się już od około 18. każdego wieczora.
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break