REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Taltos2

09.03.2015 22:35

E-7 jest świetne. Przykład z popołudnia, przystanek Stare Miasto, godz. 15.44. 527 napchane jak puszka sardynek, więc odpuszczam. 2 minuty po nim podjeżdża luźne 26. Dojechałem do Wileniaka, przeszedłem podziemiami, a na przystanku jak raz stało E-7. Miejsca siedzące do wyboru, za Skargi minąłem zapchane 527.Podejrzewam, że dobre 5 minut wcześniej byłem na Derbach VI. Podsumowując, zawsze będę podjeżdżał do Wileniaka, bo na w miarę luźne 527 ciężko będzie liczyć, raz że zbiera ludzi już od Feminy, dwa, że wciąż jest najszybszą linią na odcinku Wileński-Młodzieńcza.
PS. Brawa dla ZTM za E-7!!!!

# Biały

09.03.2015 22:38

Ja wiem za to, że 176 pęka w szwach, bo jeździ co PÓŁ godziny. To skandal w XXIw.!!!
A do tego nie dojeżdża do metra, a mógłby...

# pasażer

10.03.2015 20:09

Wszystko by było pięknie gdyby to E7 jeździło punktualnie. O 17.20 z wileńskiego odjeżdżał 527 - cały załadowany, pomyślałem, że poczekam na E7 zgodnie z rozkładem miał być o 17.24, o 17.30 musiałem się pakować w następny 527, bo E7 nie przyjechało.

REKLAMA

# warunek

10.03.2015 20:44

Były knsutlacje o 176 i nic nie wiadomo, zadnej info na stronei ztm. dowiedzcie się co ustalono. Mogłoby jechać 176 do Dworca Wileńskiego i stać tam, gdzie stoi E-3 i E-7 albo po drugiej stronie ulicy Wileńskiej.

# Pasażer

10.03.2015 20:59

A moze ktos pomysli o wachadle na olesin z zaułka gdzie komulacja komunikacyjna nastapila łącznie ze 120 w jednej lokalizacji

# Gość

11.03.2015 11:07

A po co na Olesin wachadło? Bo ja nie rozumiem... Do olesina ciesz że cokolwiek jeździ:)

REKLAMA

# gosc

11.03.2015 11:52

może wrócić do tematu metra na Białołękę? HGW odmówiła, ale zanim metro dojdzie do Kondratowicza to już będą kolejne wybory. Fajnie byłoby mieć stację metra nieopodal Lidla. Wtedy kilka linii autobusowych obsłużyłoby i Olesin i Zieloną Dolinę i Derby i Lewandów, nie wspominając o innych osiedlach. W planie miejscowym mamy "wrysowany" tramwaj, wiec panie Roszak, kiedy zaczną się przygotowania do inwestycji? najwyższa pora począć przygotowania do projektów i przetargów na realizację. Bo niby kiedy linia tramwajowa ma powstać? w 2050?

# gosc

11.03.2015 11:55

Panowie i Panie - wahadło*/kumulacja* Proszę o większość staranność językową.

# trick

11.03.2015 13:20

a po co dwie linie na jednej trasie - to nonsens

REKLAMA

# Gość

11.03.2015 18:32

Pani Elżbieto a gdzie będzie można podpisać petycję, do marymontu po otwarciu mostu będzie 10 minut ekspress jechał, szybciej niż tramwaj z tarchodworów :)

# Gość

12.03.2015 11:34

Trzeba wrócić do tematu metra na Białołękę!

# Gość

13.03.2015 06:38

Jechałem wczoraj 15:18 i byłem na przystanku OS. Derby o 15:37 :) a od wyjścia z pracy do mieszkania równo 40 minut!!! Więcej takich linii poprosimy :)

REKLAMA

# laki

13.03.2015 21:21

E7 to autobus którego bardzo tu brakowało. Problem polega na tym że i tak niektórzy wolą pakować się w zapchany 527, co dla mnie jest zupełnie irracjonalne. Poza tym E7 może jeździć inną trasa niż 527. Kierowcy podobno za przystankiem jesiennych liści mają dowolność w wyborze trasy. Polecam wszystkim co mieszkają w tej części ZB. Oby ZTM nie chciał ciąć linii i zmieniać przystanków na trasie, bo już co poniektórzy z młodzieńczej piszą na forach że E7 jeździ pusty....

# Warszawiak23

14.03.2015 17:25

Przydałoby się wydłużenie linii autobusowych E-7 i 527 w stronę Osiedla Regaty. Np. 527 od skrzyżowania Berensona/Kąty Grodziskie do ulicy Zdziarskiej. A linia E-7 od Berensona ulica Ostródzką, Mochtyńską, Kobiałka do Osiedla Derby. Albo niech zostaną "wydzielone" te linie autobusowe z rana (np. 6 - 9) w Stronę Centrum, i w godzinach popoludniowo - wieczornych (np. 15 - 20) z Centrum w stronę Osiedla Regaty.

# gość

14.03.2015 17:48

Nie dla wydłużenia! Nowa linia owszem.

REKLAMA

# Gość

16.03.2015 10:11

Żarty i co jeszcze? Niech zrobią wam osobną linię, a nie przedłużanie, od was nikt nie będzie jeździł i będzie jeszcze bardziej pusty, bo wszyscy wybiorą 527, a jaki sens ma ekspresówka jadąca godzinę do metra? Wybraliście odludzie to poczekacie na komunikację z 20 lat jeszcze nie narzekajcie, my też czekaliśmy przyjdzie na was czas.
#Warszawiak23 napisał(a) 14.03.2015 17:25
Przydałoby się wydłużenie linii autobusowych E-7 i 527 w stronę Osiedla Regaty. Np. 527 od skrzyżowania Berensona/Kąty Grodziskie do ulicy Zdziarskiej. A linia E-7 od Berensona ulica Ostródzką, Mochtyńską, Kobiałka do Osiedla Derby. Albo niech zostaną "wydzielone" te linie autobusowe z rana (np. 6 - 9) w Stronę Centrum, i w godzinach popoludniowo - wieczornych (np. 15 - 20) z Centrum w stronę Osiedla Regaty.

# gosc

16.03.2015 11:46

Bez przesady, nie jestem za wydłużeniem, ale innym osiedlom również należy się przyzwoite połączanie z metrem. Powinna powstać linia ekspresowa dla Olesina i Regat, która by miła ostatni przystanek na Białołęce gdzieś na kątach a dalej metro Marymont lub dw. Wileński.
To, że my czekaliśmy to nieznaczny ze zaraz wszyscy muszą czekać. Mamy XXI wiek i to jak zacofani jesteśmy komunikacyjnie w tym kraju, w tym mieście , na tej dzielnicy to naprawdę żenada.
Energię na spory miedzy sobą może przełóżmy na egzekwowanie obietnic wyborczych i interesowaniem się lokalną sytuacją.

# Go%u015B%u0107

16.03.2015 12:12

Ok możecie dostać do Dw. Wileńskiego autobus, ale bez przedłużenia e-7 czy 527, ale nie ukrywajmy, ale mało osób mieszka na regatach... za nim tam będzie dobra komunikacja to jeszcze trochę czasu minie...
#gosc napisał(a) 16.03.2015 11:46
Bez przesady, nie jestem za wydłużeniem, ale innym osiedlom również należy się przyzwoite połączanie z metrem. Powinna powstać linia ekspresowa dla Olesina i Regat, która by miła ostatni przystanek na Białołęce gdzieś na kątach a dalej metro Marymont lub dw. Wileński.
To, że my czekaliśmy to nieznaczny ze zaraz wszyscy muszą czekać. Mamy XXI wiek i to jak zacofani jesteśmy komunikacyjnie w tym kraju, w tym mieście , na tej dzielnicy to naprawdę żenada.
Energię na spory miedzy sobą może przełóżmy na egzekwowanie obietnic wyborczych i interesowaniem się lokalną sytuacją.

REKLAMA

# Gość

16.03.2015 12:18

Według mnie derby powinny najpierw dostać metro, tramwaj i dodatkowe autobusy a dopiero potem Regaty w tym momencie jest to nie opłacalna inwestycja, mało osób będzie jeździć.

# gosc

16.03.2015 13:05

każdy powinien mieć taki sam dostęp do komunikacji i do tego powinny dążyć włodarze Dzielnicy... komunikacja i infrastruktura to jak widać na Białołęce - dobro luksusowe.

# Go%u015B%u0107

16.03.2015 13:13

Ja nie widzę problemu by pociągnąć metro do kobiałki wtedy wszyscy byliby zadowoleni, ale Pan Waldemar Roszak nie potrafi niczego zdziałać ;/ Nawet porządnego parku nie potrafią zrobić na ZB, jedyna dzielnica, która nie ma parku ;/
#gosc napisał(a) 16.03.2015 13:05
każdy powinien mieć taki sam dostęp do komunikacji i do tego powinny dążyć włodarze Dzielnicy... komunikacja i infrastruktura to jak widać na Białołęce - dobro luksusowe.

REKLAMA

# Gość

16.03.2015 13:29

A Magiczny Park to nie Park, park powinien mieć ciek wodny,stawy cokolwiek a nie byle co... Zostaje mi do rodziny jeździć w starych dzielniach wszędzie są, niestety radni mają w czeterech literach ZB. Dużo jest do zrobienia: po głębockiej powinno zacząć się budowa odcinka TOG, następnie tramwaj w ciągu ulic św. wincentego a następnie metro, w między czasie rozbudować Park Magiczny i wyposażyć w dwa stawy, linia ekspresowa do metro marymont i do centurm, ale ludzie pamiętajcie to samo się nie zrobi, ja mogę zacząć podpisy zbierać.
#Go%u015B%u0107 napisał(a) 16.03.2015 13:13
Ja nie widzę problemu by pociągnąć metro do kobiałki wtedy wszyscy byliby zadowoleni, ale Pan Waldemar Roszak nie potrafi niczego zdziałać ;/ Nawet porządnego parku nie potrafią zrobić na ZB, jedyna dzielnica, która nie ma parku ;/

# z ZB

16.03.2015 14:45

a ja bym chciał aby metro podciągnęli do Nieporętu i jeszcze dalej na plażę. Chcieć a móc to wielka różnica . Ty GOSC chciałbyś mieszkać w ekskluzywnej dzielnicy ale mieszkasz tam gdzie mieszkasz bo gdzie indziej nie możesz mieszkać i to jest różnica chcieć a móc. A te podpisy to póżniej wyślij na Berdyczów tzn do mnie- tylko zaznacz skąd na to pieniądze.

# Lewandów

16.03.2015 20:48

TOG to ciekawy temat - Nieporęt już zrezygnował z rezerwy pod tą trasę, ale fajnie by było, żeby odcinek od węzła Głębocka na ten Nieporęt powstał :)
i metro do tego węzła przy Głębockiej - stacja przy Lidlu - i byłoby pięknie :)
budowa dróg dojazdowych do Trasy Toruńskiej, do Głębockiej, remont obecnych i jest wspaniale :)
no i jakiś porządny P+R przy Głębockiej - a nie to co się obecnie dzieje przy Marcpolu.
tego potrzebuje Zielona Białołęka, wiec może Państwo Radni przetrą oczy i wezmą się za poważna pracę.

REKLAMA

# Gość

17.03.2015 07:24

Wiesz nie piernicz jeżeli nie wiesz jaką miałem sytuację, że muszę się przeprowadzić na Derby... A jak nie chcesz mieć komunikacji, infrastruktury ok, ale daj żyć innym. Jeżeli obecny stan dróg jest zadowalający ok niech taki zostanie, jeżeli nie masz dzieci jeszcze w wieku szkolnym i nie musisz się martwić czy jakiś wariat na skarbka nie rozjedzie go i czy całe i zdrowe wróci to ok. Nie musisz mieć udogodnień, ale ja jako osoba płacąca podatki wymagam czegoś od obecnej władzy, nie wybierałem jej tutaj tylko u siebie na mokotowie. Niestety muszę się stamtąd wyprowadzić, a tylko na Derby mnie było stać. Nie z mojej winy, ale jeżeli chcesz możemy pozostawić obecny stan dróg i niech zabudowują developerzy wszystkie wolne działki a co tam, z berensona do ronda w godzinę będziemy jeździć, zdąrzę chociaż z 50 stron książki przeczytać.
#z ZB napisał(a) 16.03.2015 14:45
a ja bym chciał aby metro podciągnęli do Nieporętu i jeszcze dalej na plażę. Chcieć a móc to wielka różnica . Ty GOSC chciałbyś mieszkać w ekskluzywnej dzielnicy ale mieszkasz tam gdzie mieszkasz bo gdzie indziej nie możesz mieszkać i to jest różnica chcieć a móc. A te podpisy to póżniej wyślij na Berdyczów tzn do mnie- tylko zaznacz skąd na to pieniądze.

# Gość

17.03.2015 07:37

TOG może być tak naprawdę drugą aleją KEN na Ursynowie. Odcinek u nas od kątów grodzisk/berensona potem rezerwą pod tog przy debry 9 przez magiczną przy pętli, przecinała głębocką i wylatywała przy radzymińskiej na obrzeżach lasku bródnowskiego. Mogłaby by być 2 pasmowa w obu kierunkach.
#Lewandów napisał(a) 16.03.2015 20:48
TOG to ciekawy temat - Nieporęt już zrezygnował z rezerwy pod tą trasę, ale fajnie by było, żeby odcinek od węzła Głębocka na ten Nieporęt powstał :)
i metro do tego węzła przy Głębockiej - stacja przy Lidlu - i byłoby pięknie :)
budowa dróg dojazdowych do Trasy Toruńskiej, do Głębockiej, remont obecnych i jest wspaniale :)
no i jakiś porządny P+R przy Głębockiej - a nie to co się obecnie dzieje przy Marcpolu.
tego potrzebuje Zielona Białołęka, wiec może Państwo Radni przetrą oczy i wezmą się za poważna pracę.

# Gość

17.03.2015 08:05

O to moja koncepcja poprowadzenia tog i stworzenia Parku z ciekiem wodnym przy os derby:
http://images66.fotosik.pl /712/ 6e39525fe207fd4a.png
Wiem, że na obecny moment, grunty developer, ale tak mogłoby to wyglądać ;)

# ZB1

17.03.2015 12:25

Fajny pomysł, ale na ten moment nie osiągalny, oczywiście popieram, ale za ile lat zrobią taki odcinek 10?
#Gość napisał(a) 17.03.2015 08:05
O to moja koncepcja poprowadzenia tog i stworzenia Parku z ciekiem wodnym przy os derby:
http://images66.fotosik.pl /712/ 6e39525fe207fd4a.png
Wiem, że na obecny moment, grunty developer, ale tak mogłoby to wyglądać ;)

# Chudoby

18.03.2015 09:54

A może tak E7 lub 527 robiło by rundkę na początku lub na końcu swojej trasy wzdłuż Chudoby przez Oknicką lub odwrotnie?
Ludzie z okolic Marek, Chudoby i Oknickiej mają utrudnione dojazdy bo autobusy są nie zgrane, co z tego, że jest 132 skoro jak nim podjadę do Kątów Grodziskich to mi ucieknie już 120 albo muszę na nie czekać 20minut -.-
Poza tym to jakiś nieśmieszny żart, że 120 między 9,a 15 omija Zaułek, a w weekendy w ogóle nie kursuje...
W zamian jest albo spacer z Zaułka albo czekanie do 30minut na 732 jeśli wraca się z Bródna..
Proszę coś z tym zrobić bo dotychczas korzystałem tylko ze 120,które oferowało dobry dojazd w dobrych godzinach, a teraz jak chcę na Wileński podjechać w weekend to muszę zasuwać ponad kilometr z buta bez względu na pogodę na 527, które często ucieka lub dodatkowe 300-400 metrów na Kąty..

# POWRÓT 120 NA ZAUŁEK

18.03.2015 10:00

DOBRZE BY BYŁO JAKBY 120 JEŹDZIŁO PRZEZ ZAUŁEK CHOCIAŻBY W WEEKENDY ALBO W TYGODNIU WE WSZYSTKICH GODZINACH NORMALNIE, A NIE TYLKO RANO I PO 15!!

# gosc

18.03.2015 10:12

120 powinno wrócić na zaułek - zgadzam się

# Gość

18.03.2015 10:13

Nie ma sensu to tylko wydłuży czas przejazdu i z linii ekpresowej zrobi się linia normalna bez sensu ;/ Nową linię poproście ztm i wara od 527 i E7!
#Chudoby napisał(a) 18.03.2015 09:54
A może tak E7 lub 527 robiło by rundkę na początku lub na końcu swojej trasy wzdłuż Chudoby przez Oknicką lub odwrotnie?
Ludzie z okolic Marek, Chudoby i Oknickiej mają utrudnione dojazdy bo autobusy są nie zgrane, co z tego, że jest 132 skoro jak nim podjadę do Kątów Grodziskich to mi ucieknie już 120 albo muszę na nie czekać 20minut -.-
Poza tym to jakiś nieśmieszny żart, że 120 między 9,a 15 omija Zaułek, a w weekendy w ogóle nie kursuje...
W zamian jest albo spacer z Zaułka albo czekanie do 30minut na 732 jeśli wraca się z Bródna..
Proszę coś z tym zrobić bo dotychczas korzystałem tylko ze 120,które oferowało dobry dojazd w dobrych godzinach, a teraz jak chcę na Wileński podjechać w weekend to muszę zasuwać ponad kilometr z buta bez względu na pogodę na 527, które często ucieka lub dodatkowe 300-400 metrów na Kąty..

# Gość

18.03.2015 10:14

A może w ogóle do zielonej doliny powinna podjeżdzać? Dopóki nie będzie metra u nas na Debrach nie ma sensu niczego zmieniać.
#Chudoby napisał(a) 18.03.2015 09:54
A może tak E7 lub 527 robiło by rundkę na początku lub na końcu swojej trasy wzdłuż Chudoby przez Oknicką lub odwrotnie?
Ludzie z okolic Marek, Chudoby i Oknickiej mają utrudnione dojazdy bo autobusy są nie zgrane, co z tego, że jest 132 skoro jak nim podjadę do Kątów Grodziskich to mi ucieknie już 120 albo muszę na nie czekać 20minut -.-
Poza tym to jakiś nieśmieszny żart, że 120 między 9,a 15 omija Zaułek, a w weekendy w ogóle nie kursuje...
W zamian jest albo spacer z Zaułka albo czekanie do 30minut na 732 jeśli wraca się z Bródna..
Proszę coś z tym zrobić bo dotychczas korzystałem tylko ze 120,które oferowało dobry dojazd w dobrych godzinach, a teraz jak chcę na Wileński podjechać w weekend to muszę zasuwać ponad kilometr z buta bez względu na pogodę na 527, które często ucieka lub dodatkowe 300-400 metrów na Kąty..

# CHUDOBY

18.03.2015 10:21

#Gość napisał(a) 18.03.2015 10:13
Nie ma sensu to tylko wydłuży czas przejazdu i z linii ekpresowej zrobi się linia normalna bez sensu ;/ Nową linię poproście ztm i wara od 527 i E7!

Człowieku, nie chcę "kraść" e7 lub 527 dla siebie i okolic tylko wolałbym 120 żeby mi normalnie funkcjonowało bo tak to miałem 120 w tygodniu co 10-15 minut i w weekendy trochę rzadziej, a teraz mam 120 RZADKO do 9 i RZADKO po 15, a w weekendy W OGÓLE.
A 527 jadące na zaułek jest zazwyczaj zapełnione jak połowa krótkiego autobusu i większość tych osób idzie stamtąd na chudoby, oknicką lub do Marek.
Poza tym e7 i 527 do wileniaka mają taką samą trasą tylko z tą różnicą, że e7 omija kilka przystanków.
Derby mają teraz z 6 autobusów, a chudoby traci na tym 120.

# CHUDOBY

18.03.2015 10:28

#Gość napisał(a) 18.03.2015 10:14
A może w ogóle do zielonej doliny powinna podjeżdzać? Dopóki nie będzie metra u nas na Debrach nie ma sensu niczego zmieniać.

Haha, metro NAJWCZEŚNIEJ będzie i to nie na Derbach tylko przy Lidlu około 2020-2022roku więc mamy czekać ponad 5-7lat i dojeżdżać w gorszych warunkach bo jaśnie królewicz nie będzie miał metra pod domem?
Skoro mieszkasz na Derbach to masz 527 do metra i teraz to E7, i 120 w NORMALNYM wymiarze czasu do II linii.
A ja chcąc z chudoby dostać się do metra to albo czekam na 120 do 9 lub po 15 albo muszę zasuwać na 527. To nie jest dla mnie największy problem bo jestem młody ale mieszkają tutaj też starsi ludzie lub kobiety z wózkami.
Już nie wspominając, że trzeba wcześniej wyjść z domu nie patrząc na pogodę i w najlepszym scenariuszu jestem w 527, a w najgorszym czekam na następne w deszczu na przystanku bez wiaty :))))

# Andrzej OS LEWANDÓW

18.03.2015 10:29

Trochę racji z tym 120 brakuje go najbardziej w weekendy

# Andrzej OS LEWANDÓW

18.03.2015 10:31

Trochę racji z tym 120 brakuje go najbardziej w weekendy.

# hehe

18.03.2015 10:33

Zobaczymy jak będą budować kanalizację na Os. Derby i wszystkie autobusy będą jeździć przez Zaułek :)

# pytanKo

18.03.2015 10:34

sieemka, zinnej beczki wiadomo, kiedy otwiorzą głembocką?

# Gość

18.03.2015 12:13

U mnie na osiedlu kanalizacja jest :) nie musisz się martwić :) A teraz też jeżdzą wszystkie przez zaułek, jak nie będzie już remontu głębockiej jest pisemko żeby 527 i e7 jeździło tylko do pętli na magicznej i spowrotem :) My mieszkańcy derb podpisujemy się pod nim już :)
#hehe napisał(a) 18.03.2015 10:33
Zobaczymy jak będą budować kanalizację na Os. Derby i wszystkie autobusy będą jeździć przez Zaułek :)

# Gość

18.03.2015 12:15

120 niech wydłużą i niech jeździ przez cały dzień też wspieram!
#Andrzej OS LEWANDÓW napisał(a) 18.03.2015 10:31
Trochę racji z tym 120 brakuje go najbardziej w weekendy.

# Gość

18.03.2015 12:17

Za rok :D przy dobrych wiatrach...
#pytanKo napisał(a) 18.03.2015 10:34
sieemka, zinnej beczki wiadomo, kiedy otwiorzą głembocką?

# Gość

18.03.2015 12:27

Żeby nie było, że ja mam coś do chudoby i innych osiedli, ale niestety moje zmiany proponowane do Pana Roszaka czy innych radnych spotkały się z całkowitą dezaprobatą. Obiectnica tramwaju na ZB jest bez pokrycia dlatego zaproponowałem żeby z olesina jechała ekspress do metra głębocką po remoncie głębockiej, rozbudowę Parku Magicznego o cieki wodne(stawy z mostem), zaczęcie budowy Togu w tym roku od kątów grodziskich/berensona do radzymińskiej oraz od następnego roku zaczęcie budowy linii tramwajowej do nas, która by dochodzila do chudoby, niestety mieszkańców jakoś średnio to obchodziło, więc przestałem się starać.
#hehe napisał(a) 18.03.2015 10:33
Zobaczymy jak będą budować kanalizację na Os. Derby i wszystkie autobusy będą jeździć przez Zaułek :)

# Lewandów

18.03.2015 18:44

I jaką odpowiedź otrzymałeś od Pana Roszaka? wszystkie poruszone przez Ciebie tematy są mega ważne dla Zielonej Białołęki.
#Gość napisał(a) 18.03.2015 12:27
Żeby nie było, że ja mam coś do chudoby i innych osiedli, ale niestety moje zmiany proponowane do Pana Roszaka czy innych radnych spotkały się z całkowitą dezaprobatą. Obiectnica tramwaju na ZB jest bez pokrycia dlatego zaproponowałem żeby z olesina jechała ekspress do metra głębocką po remoncie głębockiej, rozbudowę Parku Magicznego o cieki wodne(stawy z mostem), zaczęcie budowy Togu w tym roku od kątów grodziskich/berensona do radzymińskiej oraz od następnego roku zaczęcie budowy linii tramwajowej do nas, która by dochodzila do chudoby, niestety mieszkańców jakoś średnio to obchodziło, więc przestałem się starać.

# Chudoby

18.03.2015 21:21

Nawet jak 527 będzie jeździło do magicznej to mogę wysiąść przecież na przystanku grodzisk i pójść do siebie pieszo (z resztą teraz tak jest bo zaułek nie jest wiele dalej położony) ale po otwarciu głębockiej będę miał 120 w normalnych godzinach :)))

# Gość

19.03.2015 07:26

Nie dostałem od niego konkretnych argumentów prócz tego, że nie ma pieniędzy, więc zapytałem czy by była chociaż szansa na tramwaj, o który tak walczył, ale niestety nie ponieważ targówek nie ma kasy na przebudowę Św. Wincentego i wcześniej niż 2018 roku nic w tym temacie się nie zadzieje :/
Tog nie powstanie ponieważ nie ma pieniędzy w najbliższych latach, to ja zapytałem to czemu nie można np. najpierw tego wykonać kosztem tramwaju ZB, tutaj nie otrzymałem informacji...
A co do parku powiedział, że jeżeli zbierzemy odpowiednią liczbę podpisów to w 2016 roku była by taka możliwość tylko trzeba by było teraz o to walczyć. Zamiast Parku Magicznego lepiej by brzmiał Park Białołęcki to szczegół. Jak będzie trzeba to my sami wykopiemy stawy to też mu napisałem.
#Lewandów napisał(a) 18.03.2015 18:44
I jaką odpowiedź otrzymałeś od Pana Roszaka? wszystkie poruszone przez Ciebie tematy są mega ważne dla Zielonej Białołęki.

# Gość

19.03.2015 07:28

Chodzi głównie żeby nie krążyło pomiędzy zapchanymi ulicami, dla mnie 527 i e7 mogłoby ma zaułku mieć na stałe pętle albo na magicznej byle nie robiło objazdu skarbka i berensona bo to bez sensu 10 minut by się zaoszczędziło.
#Chudoby napisał(a) 18.03.2015 21:21
Nawet jak 527 będzie jeździło do magicznej to mogę wysiąść przecież na przystanku grodzisk i pójść do siebie pieszo (z resztą teraz tak jest bo zaułek nie jest wiele dalej położony) ale po otwarciu głębockiej będę miał 120 w normalnych godzinach :)))

# CHDB

19.03.2015 22:16

Chudoby i Oknicka to zapchane ulice, od kiedy? i nie 10minut, a około 4-5, tam są same przystanki na żądanie, a czasem bywa i tak, że wysiadają ludzie tylko na oknickiej lub os.lewandów 2 więc o wiele to nie wydłuża, a tym ludziom wiele to daje, zwłaszcza, że nie każdy ma przystanek pod nosem, jak to jest na Derbach.
Chociażby ludzie z OS.Lewandów 2, Chudoby i z Marek muszą na najbliższy przystanek lecieć z buta kaaaaawałek. :(

# elo

22.03.2015 11:33

jest opcja na normalne 120 w weekendy na zaułek? pzdr

# obsretr

27.03.2015 13:34

Trzeba linie 512 połączyć z 202 i przemianować na zwykłą 202.

# metra od metra

27.03.2015 18:21

#obsretr napisał(a) 27.03.2015 13:34
Trzeba linie 512 połączyć z 202 i przemianować na zwykłą 202.
bez podjeżdżania na metro Stadion X-lecia (tylko prosto Targową).

# gość

06.05.2015 14:25

jak od 9 maja będzie jeździć E-7?
Przystanek os. Lewandów I i Jesiennych Liści będą zachowane w dotychczasowej formie?

# Jacek

26.05.2015 15:45

Moim zdaniem szczerze mówiąc każdy człowiek powinien sobie jeździć czym chce. Pozdrawiam.

# Białołęka Jest Jedna

02.06.2015 15:30

Szanowni Pasażerowie linii 527 i E-7!
Napisaliśmy pismo do ZTM, w którym prosimy o dodanie do obu linii przystanku "Rzeszotarskiej", który umożliwi pasażerom wyjście z autobusu przed korkiem na Dw. Wileńskim i dojście do stacji metra. Także poprosiliśmy o przeanalizowanie możliwości warunkowego przekierowania linii E-7 na Trasę Toruńską, dzięki czemu można by uniknąć korka na Św. Wincentego. Apeluję o zasypanie ZTM podobnymi listami, w przeciwnym wypadku dalej będziemy jechali 50 min, zamiast 25, i tkwili 15 min przed Dw. Wileńskim, jak nie przymierzając kretyni.

# cobra22

02.06.2015 21:11

#Białołęka Jest Jedna napisał(a) 02.06.2015 15:30

nieprawda, Białołęka dzieli si się na Chłopską i Dworską. cała reszta to są inne miejscowości w tym wsie i osady.

# Białołęka Jest Jedna

03.06.2015 09:15

#cobra22 napisał(a) 02.06.2015 21:11
raczej Dworska i Szlachecka...

Ale wolałbym, żebyśmy mówili o rzeczywistych, a nie wydumanych, problemach, czyli ponawiam apel o aktywność i pokazanie ZTM-owi problemu.

# cobra22

03.06.2015 17:50

#Białołęka Jest Jedna napisał(a) 03.06.2015 09:15
Chłopska i Dworska.
Pomiędzy nimi ulokowana jest Białołęka Więzienna.
Wbrew Twojemu pseudonimowi wyrażającemu ideę Zjednoczenia, Białołęka ma kilka "twarzy" różniących się od siebie co szczególnie widać w utworzonym sztucznym podziale powstałym z rozdzielenia Pragi Północ na trzy obecnie funkcjonujące jednostki administracyjne.

# gość

04.06.2015 05:40

#Białołęka Jest Jedna napisał(a) 03.06.2015 09:15

raczej Dworska i Szlachecka...
#cobra22 napisał(a) 03.06.2015 17:50
Chłopska i Dworska.
Pomiędzy nimi ulokowana jest Białołęka Więzienna.
Wbrew Twojemu pseudonimowi wyrażającemu ideę Zjednoczenia, Białołęka ma kilka "twarzy" różniących się od siebie co szczególnie widać w utworzonym sztucznym podziale powstałym z rozdzielenia Pragi Północ na trzy obecnie funkcjonujące jednostki administracyjne.

cobra ma rację, BJJ miał na myśli Dąbrówkę, pomylił Dąbrówkę z Białołeka.
Pomiędzy Białołęką a Dąbrówką jest jeszcze Płudy, Henryków i Choszczówka (na terenie, Której znajduje się oczyszczalnia Czajka dla Warszawy i okolic.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA