REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

zebrania pijaczków w okolicach Piotra i Pawła

# Anusiak6

02.11.2008 15:14

witam wszystkich,
chciałam zwrócić uwagę na problem "spotkań towarzyskich" młodzieży a w zasadzie gówniarzy w okolicach Tesco i Piotra i Pawła. Wracając wieczorem z pętli autobusowej znajdującej sie za tymi sklepami trzeba uważać, ponieważ wspomniani wyżej gówniarze stoją sobie z piwem w sporych grupach wzajemnej adoracji i prowadzą jakże istotne dla nich dyskusje, polegające na ordynarnym zachowaniu i głośnym przeklinaniu. Dodatkowo towarzystwo wygląda mocno podejrzanie: tanie dresy mające budzić postrach przechodniów chyba osiągają zamierzone efekt. Myślę ze powagi sytuacji dodaje fakt ze te ich żałosne spotkania odbywają się w pobliżu sklepów: jaką mamy gwarancje ze coś im kiedyś do łba nie uderzy i nie okradną/ napadną na osoby wychodzące ze sklepów?! Uważam ze jezeli policja nie jest w stanie poradzić sobie z tym problemem (o ile policja jest w ogóle świadoma istnienia tego problemu) to powinien być tam zainstalowany monitoring, którego następstwem powinno być całkowite wyeliminowanie problemu.

# cobra22

02.11.2008 19:22

Monitoring to fantastyczna sprawa, później miejscowych chuliganów, grafficiarzy można oglądać w tvp3. Nękać do skutku legitymowaniem tych łysych małolatów z pod sklepów, jak również towarzystwo siedzące w szpachlowanych niemieckich samochodach, które stoją przed w/w sklepami.Więcej patroli i kamer na Białołęce!Montaż kamer wiele kosztuje, ale bezpieczeństwo mieszkańców jest bezcenne.

# Piotr nie Paweł

03.11.2008 20:56

Jak to mamy oryginalne dresy Adidasa i Nike, i wcale nie rozrabiamy tylko grzecznie sączymy piwko. A że na łyso ogoleni to co straszne mi rzeczy tu rzeczesz. W wojsku też wszyscy na łyso, ich też nazwiesz bandą chuliganów.

REKLAMA

# cobra22

05.11.2008 17:36

Pod sklepem zabrania się spożywania alkoholu!Wojsko to nie dresiarze!

# Torba z Tesco

09.11.2008 15:26

W Oświęcimiu też na łyso golili , ale wątpię ,żeby dresy się z nimi solidaryzowałi/y...Ja na ich miejscu poszłabym do parku, pod kościół(dużo ławek i ksiądz lubi strzelić sobie lufę) itp niż siedzieć pod śmierdzącym sklepem i czytać docinki ,że się jest debilem . A swoją drogą to może to rzeczywiście jakieś ograniczenie poznawcze tak dzień w dzień siedzieć przed takim samym sklepem , patrzeć na takich samych ludzi. Trzeba czytać książki a nie szlifować mury

# Piotr nie Paweł

11.11.2008 07:27

Zapominasz że pod sklepem najłatwiej od wystraszonego cobra22 wyciągnąć parę zł na kolejne bro. Taki to zaraz się posika w spodnie i da.

REKLAMA

# cobra22

11.11.2008 11:53

Tylko czekam na to, a później odpowiesz za rozbój i dlatego takich cwaniaczków jak ty f.....e trzeba eliminować ze społeczeństwa!

# Piotr nie Paweł

12.11.2008 05:55

Ha Ha, a co postraszysz mnie paragrafem i co mi zrobią jaki rozbój, znasz coś takiego jak niska szkodliwość społeczna czynu. Nawet Straży Wiejskiej nie będzie chciało się ruszyć dupska do czegoś takiego.

# cobra22

12.11.2008 23:04

Oprócz forsy(około 1000 zł) ukradniesz telefon wart 1000zł, nie muszę ciebie straszyć, wcześniej pomyśl zanim zrobisz coś głupiego, żebyś nie zamienił wtedy oryginalnego dresu na też oryginalne wdzianko.

REKLAMA

# Anusiak6

13.11.2008 11:43

no widzę ze cwaniaczek Piotr nie Paweł ma wiele do powiedzenia w tej sprawie. Uwazaj tylko chłopczyku zebyś za dużo nie wypaplał bo jak będę przechodziła to jest szansa ze zauważę cię w tym towarzystwie wzajemnej adoracji i przestaniesz być anonimowy. Już lepiej zamiast "grzecznie sączyć piwko" jak żul pod sklepem poszlibyście do pubu - na Tarchominie ich mnóstwo. Stać was na oryginalne dresy to chyba i stać na pub co? Niech te dresy nie marnieją na zimnie tylko w fajnym pubie co? I może tak faktycznie za ksiązki się weź to będziesz miał więcej mądrych rzeczy do powiedzenia na forum. Zainteresuj się dziewczynami to może też kultury i ogłady nabierzesz. I nie mądrzyj się tak chłopczyku ze cobrę 22 łatwobyłoby postraszyć i wycyganić od niego kasę bo skąd wiesz jak on naprawdę wygląda? Może się okazać ze na jego widok być zdębiał i zapomniał języka w gębie - na forum nie widać użytkowników tylko ich wypowiedzi prawda?

# Piotr nie Paweł

14.11.2008 18:38

Jesteście dowcipni miśki. Gawarit na necie to mocni w gębie ale jak co do czego to nikt nic nie widział. Wiadomo w grupie raźniej. I herkules dupa kiedy ludu kupa.

# Anusiak6

14.11.2008 23:13

no jednak jesteś prymitywem! Poziom kultury a raczej braku kultury totalnie mnie zatkał. Aż ręce opadają jak się czyta twoje wypowiedzi prosty dresiku!

REKLAMA

# Trigger

04.12.2008 01:19

Według mnie instalacja kamery na skrzyżowaniu Świderskiej ze Świętosławskiego to jedna z priorytetowych rzeczy, które powinny być wdrożone jak najszybciej. Powód 1- ciągle zdemolowany przystanek, powód 2 - grupki drących ryje podchmieleńców z Van Gogha jak i spod P&P, powód 3 - duże grupy przechodniów, powód 4 - zaciemnione okolice pętli autobusowej
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024