REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# bolo

09.12.2016 15:58

Gwoli ścisłości, zakaz nie jest na przystankach tylko w obrębie wiaty przystankowej.

# sandacz

09.12.2016 16:43

gwoli ścisłości, zakaz obowiązuje na obszarze całego przystanku, nie tylko pod wiatą.

# Gryzu

09.12.2016 17:31

Gwoli jeszcze większej ścisłości, nikt ściśle nie określił gdzie zaczyna i kończy się przystanek.

REKLAMA

# Hapitor

09.12.2016 18:28

A co z paleniem w Szpitalu Bielańskim? Nie da się wejść bez pokonywania chmury dymu, a jak zrobiło się chłodniej to piwnice i klatki schodowe również zamieniają się w palarnie.

# Jacek

09.12.2016 22:29

#Gryzu
W większości wypadków, obszar przystanku jest zaznaczony przy krawężniku żółtą linią. Tak, że tego...

# sandacz

10.12.2016 09:47

Gryzu, gwoli ścisłości chyba niedowidzisz bo wzdłuż każdego przystanku przy jezdni jest taka żółta linia i to ona określa gdzie się zaczyna i gdzie kończy przystanek.

REKLAMA

# Abelard

10.12.2016 10:22

Gwoli ścisłości jest określone gdzie zaczyna i kończy strefa zakazu palenia na przystankach. Jest to 15 metrów w obie strony ( wzdłuż torowiska ) słupa ze znakiem przystanku. Gdy nie a takiego słupa przyjmuje się wiatę przystankową

# Jaga

10.12.2016 14:21

#Jacek napisał(a) 09.12.2016 22:29
#Gryzu
W większości wypadków, obszar przystanku jest zaznaczony przy krawężniku żółtą linią. Tak, że tego...
Aleś chlapnął chłopie jak łysy o beton. Żółta linia nie ma nic wspólnego z paleniem! Jest dla pasażerów oczekujących na autobus i służy ich bezpieczeństwu, ponadto dla osób niedowidzących, by orientowali się gdzie się kończy zatoka przystankowa, a dla niewidomych są dodatkowo specjalne wypustki, które wyczują laską. Więc nie mąć jak nie masz zielonego pojęcia.

# Gryzu

10.12.2016 16:06

No dobrze pytanie retoryczne (bo widzę że moje słowa wywołały burzę komentarzy)
Mamy przystanek na chodniku, za przystankiem jest jeszcze pół metra chodnika i trawnik.
Stoję na trawniku pół metra od wiaty - czy to jest teren należący do strefy przystanku, w której nie można palić ?
A jeśli tak to gdzie to jest określone?
Ja nieraz palę i staram się, zaznaczam staram się przestrzegać przepisy, ale nie jest to wcale proste i oczywiste ....

REKLAMA

# Asd

10.12.2016 16:11

Żółta linia to długość, jaką jest głębokość od linii? Tak, że tego...

# Tylkoniepall

11.12.2016 13:24

Ale o co chodzi? Przecież można nie palić... Kto pali, ten jest przygłup.

# tempy

11.12.2016 22:42

Nie pal, nie pij, nie bzykaj - to po ch...j żyć .

REKLAMA

# Antyfaya

12.12.2016 07:49

A po ch...j palić?

# Mona

12.12.2016 19:42

Człowieku dzieciaki jarają blanty, dopalacze pod każdą postacią, marychę w każdym, powtarzam w KAŻDYM
gimnazjum i nikt jakoś skutecznie z tym nie walczy, a Ty się czepiasz legalnego dymka?
Bo lubię i nikt mi nie zabroni ....

# Antyfaya

13.12.2016 12:14

A ja nie lubię, jak mi ktoś smrodzi. Czy to puszczając bąki czy też paląc pety, smrodzi tak samo uciążliwie.

REKLAMA

# Rafał

13.12.2016 22:54

Ciekawe, że na terenie węzła przesiadkowego "Metro Młociny" nikt tego zakazu nie respektuje. Papierosy palą pasażerowie, kierowcy i ochroniarze.

# Tata

20.12.2016 13:41

Sklep na ul.szekspira 2 na wprost wejścia do szkołł ,sprzedaje dzieciakom papierosy na sztuki

# wiat

22.05.2017 20:52

ten przepis jeszcze obowiązuje?
______
http://www.toparchitektura.pl/wiaty-przystankowe.html

REKLAMA

 huber6b

24.05.2017 08:58

No nie wiem, ja pierwsze słyszę o tym.
http://meblopol.com.pl/narozniki-z-funkcja-spania,c90.html
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA