REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

21.02 filmy reżysera Michała Bilińskiego

# BlackSheep

21.02.2013 01:04

Wrocławski Festiwal Kina Amatorskiego i Niezależnego KAN
+ filmy reżysera Michała Bilińskiego w Black Sheep
21.02.2013 (czwartek)
Warszawa, Black Sheep ul. Jana Pawła II 45A lok. 56 (wejście od ul. Nowolipki)
Start: 19:00
Wejście: free
Promocja:
Lonkero + Popcorn 10ZŁ
Wszystkie Piwa 8ZŁ
Black Sheep Drink 12ZŁ
Filmy reżysera Michała Bilińskiego. Start od godziny 19:00
Lista wyświetlanych filmów:
1. Teraz Polska
2. Zły
" "Zły" jest filmem szkolnym z 2008 roku. Z kolei "Teraz Polska" jest filmem stricte niezależnym, który zrobiłem mając 17 lat. Był to mój pierwszy poważny film i pomimo wielu głupot i potknięć technicznych spotkał się z niesamowitym wręcz odzewem.
Oba filmy łączy poruszany temat - boneheadzi i przemoc. "Zły" jest historią opartą na pewnym bolesnym incydencie jaki mnie spotkał.
Bardzo chętnie rozmawiam z publicznością po pokazach. Jestem gotowy na szczere odpowiedzi, konstruktywną krytykę i uwielbiam hejterów."
Michał Biliński
Wrocławski Festiwal Kina Amatorskiego i Niezależnego KAN
(po wyświetleniu filmów Michała Bilińskiego)
Lista wyświetlanych filmów:
1. Badzioch
2. Dulce
3. The Deep End
- przerwa -
4. Chcę wstąpić do policji
5. La Migala
6. Tu gdzie jestem
Michał Biliński, urodzony w 1987 w Prudniku, wiele lat mieszał w Zabrzu.
Absolwent wydziału reżyserii Warszawskiej Szkoły Filmowej.
Reżyser, scenarzysta i operator, montażysta i autor strony dźwiękowej wszystkich swoich filmów.
Pisze opowiadania, felietony, eseje. Od kilku lat pisze także scenariusze do filmów fabularnych, dokumentalnych i innych krótkich form filmowych.
Samodzielnie realizuje swoje projekty. Sam zajmuje się reżyserią, zdjęciami, montażem i produkcją. Do grania w swoich filmach zatrudniał przyjaciół i kolegów.
Założyciel nieistniejącej już grupy SDFGH realizującej krótkie formy filmowe.
Jego filmy są doceniane na festiwalach. Pierwszy - pastisz kina grozy "Troglodytus Pigmeus" - zdobył w 2004 roku nagrodę publiczności na warszawskim Międzynarodowym Przeglądzie Filmów Amatorskich i Niezależnych "Jutro Filmu". Rok później na przegląd trafiła druga jego produkcja - "Wstecz".
"Teraz Polska" - nie stroniąca od przemocy historia trzech skinheadów - pokazywana była już podczas Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni w konkursie kina niezależnego.
"Zły" oparty na faktach z życia autora został nagrodzony na V FILMOWEJ GÓRZE w kategoriach Profilaktyka Społeczna ( I miejsce) oraz został doceniony Nagrodą Publiczności.
Zdobywca prestiżowej nagrody im. Jana Machulskiego OFFSKAR 2007 za montaż filmu "Teraz Polska"
Stypendysta / absolwent Warszawskiej Szkoły Filmowej im. Macieja Ślesickiego i Bogusława Lindy.
Były członek Dyskusyjnego Klubu Filmowego "Rewolucja Kulturalna" w Zabrzu. Nałogowy oglądacz filmów.

 jjusti18

13.04.2019 15:54

Ja mam ograniczony czas, także nigdzie nie chodzę oglądać spektakle itd. Najczęściej to oglądam u siebie filmy online na stronie https://movieneo.com i w sumie mi to wystarcza. Mam duży telewizor, a tam mają filmy dobrej jakości. Także mogę też sobie zrobić domowe kino..
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe