REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# xxx

10.01.2013 22:43

Kurna chata. Bez urazy dla osób starszych, ale czy dany człowiek CODZIENNIE jeździ do tej przychodni ? Jeżeli codziennie to zrozumiem , ale wizytę ma raz na miesiąc albo i rzadziej... Nie dość, że za darmo jedzie to jeszcze wymaga. Sam widziałem, iż przesiadka z 212 na 199 na pętli Targówek jest problematyczna (inne stanowiska). Ale jak widziałem, przesiadają się po 2-3 osoby na kurs. Dla nich ma być wydłużony autobus?

# zaciszanka

17.01.2013 11:21

Nikt mnie nie przekona, że bardziej opłaca się utrzymywać 2 linie (212 i 199) zamiast jednej. Moim zdaniem linia 212 jest niepotrzebna, mało tego - nie jest ekonomicznie uzasadniona!!!! Gdzie jest zdrowy rozsądek w momencie gdy początkowo trasy 2 linii pokrywają się, a potem dokonuje sztucznego podziału? Wcale się nie dziwie, że ZTM podnosi ceny biletów, bo ktoś musi ponosić koszty takich decyzji. Szkoda tylko, że nie obciążono nimi pomysłodawcy takiego rozwiązania.
212 to linia, która nie powinna istnieć! 199 powinno powrócić na swoją poprzednią trasę, bo pasażerowie zasługują na optymalne połączenia komunikacyjne a nie bezsensowne przesiadki.
Mam głęboką nadzieję, iż lokalne władze zajmą się tematem i uda się problem rozwiązać z korzyścią dla pasażerów w każdym wieku...

# Fikander

04.11.2014 14:20

199 powinno wrócić na starą trasę do pl.Hallera natomiast 212 powinno byc przeprojektowane aby mogło zastąpić dawne 202.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe