REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# jkk

24.03.2022 13:16

149 i 154 jeżdżą stadami, jeden po drugim

# Bemowiak

16.04.2022 12:46

Linia 154 niech dalej jeździ z Bemowa, ale skrócić ja można inaczej: od skrzyżowania 1 Sierpnia/Żwirki i Wigury powinna poprowadzić Żwirki i Wigury, Woronicza do krańca Spartańska, gdzie zastapilaby linie 222, która od skrzyżowania Woronicza/Spartańska poprzez Woronicza zostala poprowadzona do skrzyżowania Żwirki i Wigury/1 Sierpnia i po obecnej trasie 154 przez Żwirki i Wigury, KOR (d. 17 Stycznia), Al. Krakowska do PR Krakowska obok OBI.

# Pan M

16.04.2022 13:50

Linia 154 to kuriozalny zlepek trzech linii lokalnych, który z założenia nie oferuje atrakcyjnej . Mimo że jeszcze kilka lat temu ZTM jej bronił jako własnej radosnej twórczości, ja wskazywałem ją jako absolutnie zbędną - podobnie jak wiele innych tego typu lub dowozówek na Bemowie i Woli (201, 220, 320, 284, etc.) proponując nowy układ oparty o kilka silnych linii podstawowych. Założenia projektu omówiłem kilka lat temu na konsultacjach w SP. 82 przy Konarskiego. Gromkie brawa ze strony mieszkańców potwierdziły społeczną akceptację dla projektu, a same rozwiązania zostały przyjęte wręcz entuzjastycznie. Z wyliczeń wynikało natomiast, że rozwiązanie jest tańsze oraz nie będzie wymuszało rewolucyjnych zmian i ciągłych poprawek jak to często bywa z pomysłami ZTM-u. Niestety zabrakło politycznego wsparcia ze strony bemowskich samorządowców i dziś ZTM rozdaje karty zbijając - często niespójne - propozycje mieszkańców a to brakiem taboru, a to kosztami, a to dublowaniem się połączeń, chociaż to sam ZTM popełnia takie i inne błędy logiczne.

REKLAMA

# Pan M

16.04.2022 13:58

Errata:
Pierwsze zdanie w komentarzu powyżej zastało urwane. Powinno być:
"Linia 154 to kuriozalny zlepek trzech linii lokalnych, który z założenia nie oferuje atrakcyjnej usługi w dłuższych relacjach" .
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe