REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# Wredny Kocur

11.07.2023 14:38

"biżuteria o łącznej wartości prawie tysiąca złotych" - te śmiecie za grosze z aliexpress, czy Temu?? Jak zrobię na kubełku z zawartością tojka cenę 10 tysięcy, to będzie on miał wartość 10 tyś? Ah no właściwie..... sztuka nowoczesna.

# Warszawa warszawa

15.07.2023 17:14

Wpier... bym spuścił

# wagner clerk

15.07.2023 23:28

Chciałbym polecić was wszystkich wiarygodnemu i szczeremu prywatnemu pożyczkodawcy, który zatwierdził moją pożyczkę zaledwie w ciągu kilku godzin po tylu nieudanych próbach uzyskania pożyczki, byłem zaskoczony i radosny, że prywatny pożyczkodawca uratował mnie i zaoferował mi pożyczka z oprocentowaniem 2%, skontaktuj się z nią teraz, jeśli potrzebujesz pilnej pożyczki E-mail: christywalton355@gmail.com

REKLAMA

# No i ciach

16.07.2023 10:15

Uciąć rękę smarkuli - nie będzie miała czym kraść!

# Helmut z Petersburga

11.08.2023 08:10

Tiaaaaa, w...d ol to było, ale za czasów tego pseudo złego P RLu a teraz jest bezstresowe wyhodowywanie, że tak to sobie ujmę. Pseudo demokracja wyniki już zbiera, pogodne wychowanie, ha,ha, kiedyś to było na matmie dziennikiem po łb ie a na fizie paskiem. Do tego ze dwie uwagi w dzienniczek, wp..d ol w domu, zakaz wychodka na miesiąc i człowiek nigdy w życiu potem nikomu niczego nie zwinął, złego nie zrobił, przetrwał życie na stanowisku "człowieka". Zachowały się sumienie, godność, honor, powaga i masa innych. A dziś? A dziś spotkać w galerii małą dz ifffkę w wieku lat 13 co na lody przyszła i szuka ofi ary to nie problem, nawet za dnia widnego. Samo złod ziejstwo to pikuś, to wstęp do tego, co wyhodowaliście. Młode, często już wydziar ane szcz eniary to prowo dyrki 85% miejskich zadym i rossspie rdolów.
Gdzie tkwi problem? W czym? W tym, ino gdy warsza wiaczkowi prawdę w prawdzie w oczy sypniesz to te oczy ci wydrapie. Święty kraj, święte miasto, państwo w państwie. Polska jak zwykle prym wiedzie, miejsce numer uno na stanowisku złodz iei, alkoholi ków, ćpu nów i dzi fffek.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break