REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

1% podatku do oddania

# Bazyli

15.02.2018 18:36

Większość z nas, chce czy nie, oddaje do urzędu skarbowego część swoich dochodów. Z tego 1% można oddać organizacji społecznej. Robicie to, czy nie?

# Kicia

15.02.2018 18:41

Podobno coraz więcej Polaków to robi.

# Jaśkiewicz

15.02.2018 18:46

Ja uważam, że warto przekazać pieniądz na organizację, która pomaga dzieciom. Niby w Polsce jest coraz lepiej, ale biednych i zaniedbanych dzieci nie brak. Widzę to w szkole , gdzie chodzą moje dzieci,w środku Warszawy. Uważam, że warto oddać 1% Fundacji Pociecha, która prowadzi świetlice środowiskowe zapewniając takim dzieciom opiekę i pomoc, której nie mają w domu. Jak pomóc tej fundacji: http://www.fundacjapociecha.pl/

REKLAMA

# Kowal23

15.02.2018 18:49

W tym roku 12,5 mln osób przekazało 1 proc. podatku organizacjom pożytku publicznego, w sumie otrzymały one ponad 557 mln zł. To o ponad 50 mln więcej niż rok temu. Organizacji, które w tym roku wsparli podatnicy, jest ponad 7,8 tys.
Najwięcej środków, ponad 136 mln zł, otrzymała Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą, która pozostaje rekordzistą niezmiennie od kilku lat. Następne w kolejności OPP otrzymały od podatników ponad 100 mln zł mniej: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Słoneczko" - 20,7 mln zł, Avalon - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym - 15,7 mln zł i Fundacja "Rosa" - 10,3 mln zł. Najmniejsze otrzymane kwoty nie przekraczały 1 zł.

# MalinaS

15.02.2018 18:50

To bardzo dobrze, że coraz więcej Polaków przekazuje część podatków na ten cel.

# AsiaK

15.02.2018 18:51

Ciekawe ile w skali kraju wynosi 1% wszystkich wpłaconych podatków PIT?

REKLAMA

# elamela

30.01.2019 13:43

Ja zawsze oddaję mój 1% na chore dzieciaki. Przecież taka pomoc nic nas nie kosztuje, a dzieciom się przyda. Wielu leków i rehabilitacji NFZ po prostu nie refunduje, a rodziców nie stać na długotrwałe leczenie. Zainteresujcie się tym, co robi Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom, ja właśnie ich wsparłam w zeszłym roku i w tym roku zrobię to samo. Podaję KRS 0000140007.
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy