REKLAMA

Bemowo

wypoczynek »

 

Park Górczewska jak gorąca Afryka. Dzień Dziecka już w najbliższą niedzielę

  24 maja 2024

alt='Park Górczewska jak gorąca Afryka. Dzień Dziecka już w najbliższą niedzielę'
źródło: Facebook/Dzielnica Bemowo

Chcecie zobaczyć, jak park Górczewska zamienia się w gorącą Afrykę? Władze dzielnicy zapraszają na piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się już w niedzielę 26 maja od 12:00 do 19:00.

REKLAMA

W tym roku na mieszkańców czekać będzie moc atrakcji w trzech strefach tematycznych. Strefa animacyjna i artystyczna zaprosi uczestników na interaktywny spektakl o tematyce egzotycznej pt. "Zwierzaczki z afrykańskiej paczki", a także plenerowy koncert muzyki afrykańskiej pt. "Afrykańska przygoda". Przygotujemy także liczne warsztaty, quizy i zabawy ekologiczne.

Lemur Dance i inne atrakcje

Lemur Dance zaprosi dzieci do szalonej zabawy przy dźwiękach bębnów - stworzą wspólnie Orkiestrę z Madagaskaru z wykorzystaniem puszek, drewienek, tamburynów i bębenków. Wspólnie przygotują także "zoo show", podczas którego wcielą się w role dzikich zwierząt.

W strefie rekreacyjno-sportowej najmłodsi mieszkańcy wezmą udział w różnorodnych grach i warsztatach, m.in. z robienia latawców oraz dekorowania ekologicznych toreb. W strefie ekologicznej będą zabawy recyklingowe, m.in. tworzenie lalek, figurek, kukiełek z wykorzystaniem surowców wtórnych. Wcielimy się także w role projektantów mody! Nie zabraknie animacji plastycznych dla dzieci w każdym wieku, konkursów i dmuchańców!

MB

 

REKLAMA

Komentarze (3)

# Danka

26.05.2024 10:09

Imprezy kosztem zdrowia i swobody korzystania ze swojego mieszkania okolicznych mieszkańców. Głośna muzyka, dudnienie głośników itp. przez cały weekend. Czy w dzisiejszych brak poszanowania dla praw innych ludzi musi być normą?

# Chcemy spokoju w domach!

26.05.2024 15:30

Na białołęce mamy od 6 do 22 rabanie tenisem żelbetonowa ścianę, do tego korty i boiska (piłka nożna, siatkówka, koszykówka) otwarte od poniedziałku do niedzieli i tak w kółko. Krzyk jest niesamowity, pan burmistrz nie chciał tego wyciszyć! Krzyki i steki, jęki, walenie piłek, gwiazdki, bębny, trąbki, wszystko. To jest zaledwie dwa kroki od bloku, a my mieszkańcy musimy się męczyć. Nie spodziewajcie się za wiele z nowym burmistrzem. Juz zaczął od imprezy, która jak widać też wkurza mieszkańców jak nas te durne i piekielne korty i boiska....(na dodatek jak są imprezy stawia się pod blokiem/balkonem wielka scenę z głośna muzyka z basami)

# Gość

27.05.2024 09:11

Takie pikniki k festyny trzeba umieć robić z kulturą i poszanowaniem dla wszystkich. Niestety brak kompetentnych do tego ludzi

REKLAMA

więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA