Dwa groźne dachowania na Bielanach
17 lutego 2015
Pracowity początek tygodnia mieli bielańscy strażacy. Dwa razy w ciągu doby musieli interweniować przy dachowaniach samochodów.
Park Olszyna coraz mniej bezpieczny? Mieszkańcy alarmują o chuligańskich wybrykach
Mieszkańcy skarżą się na pogarszające się bezpieczeństwo w parku Olszyna na Bielanach. Według relacji spacerowiczów w okolicy boiska dochodzi do zastraszania przechodniów przez grupy młodych osób. Policja i straż miejska zapowiadają dodatkowe kontrole.
Trzech podróżujących samochodem o własnych siłach wyszło ze zdemolowanego auta - kierowca został zabrany do szpitala, pozostałym pasażerom nic się nie stało.
Drugi raz interweniowali na Pułkowej - tam z kolei Opel wjechał na pas rozdzielający jezdnie, uderzył w latarnię i wylądował na dachu. Pasażerce udzielono pomocy, a kierowca uciekł - jego poszukiwaniem zajęła się policja.
Drodzy kierowcy - noga z gazu i oczy dookoła głowy!
TW Fulik
Autor zamieszcza swoje teksty
na podstawie informacji pozyskanych operacyjnie od służb mundurowych















































