Dwa groźne dachowania na Bielanach
17 lutego 2015
Pracowity początek tygodnia mieli bielańscy strażacy. Dwa razy w ciągu doby musieli interweniować przy dachowaniach samochodów.
Nowy patent na Bielanach. Wierzby płaczące ogrodzone wikliną
Bielański ratusz znalazł sposób na przedłużenie żywotności wierzb płaczących, rosnących w parku obok trasy Armii Krajowej (S8).
Trzech podróżujących samochodem o własnych siłach wyszło ze zdemolowanego auta - kierowca został zabrany do szpitala, pozostałym pasażerom nic się nie stało.
Drugi raz interweniowali na Pułkowej - tam z kolei Opel wjechał na pas rozdzielający jezdnie, uderzył w latarnię i wylądował na dachu. Pasażerce udzielono pomocy, a kierowca uciekł - jego poszukiwaniem zajęła się policja.
Drodzy kierowcy - noga z gazu i oczy dookoła głowy!
TW Fulik
Autor zamieszcza swoje teksty
na podstawie informacji pozyskanych operacyjnie od służb mundurowych















































