Drugi tor dzięki S8
20 marca 2009
Z powodu budowy trasy S8 od wielu miesięcy nie kursuje tramwaj nr 20. Korzystając z okazji zabrano się za remont torów. Prace już się rozpoczęły.
Linia numer 20 została zawieszona ze względu na budowę trasy Konotopa - Po-wązkowska.
Test autobusu na Pełczyńskiego. "Przed nami długa droga"
- Patrz! Jedzie! Rób zdjęcia! - krzyczeli ludzie na widok autobusu jadącego ulicą Pełczyńskiego. To mieszkańcy tej okolicy, którzy od lat proszą o uruchomienie lokalnej komunikacji. Zanim jednak nowa linia wejdzie do rozkładów, trzeba będzie jeszcze poczekać.
Według zapewnień inwestora ma być ona gotowa do 2010. - Do tego czasu oddamy do użytku trasę tramwajową z podwójnymi torami od przystanku WAT aż do Marynina. Pozwoli to na zwiększenie częstotliwości kursowania pojazdów - informuje rzecznik prasowy Tramwajów Warszawskich Michał Powałka.
apc
.









































