Dostaliśmy wezwanie na Ciupagi
4 stycznia 2018
W przyszłym tygodniu nasz dziennikarz ma stawić się w Zakładzie Karnym Warszawa-Białołęka.
"Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej wzywa do stawiennictwa w zakładzie karnym celem odbycia konferencji prasowej...
Mehoffera: pożegnanie z dróżnikiem
Kilkadziesiąt pociągów w ciągu jednego dnia pracy, a co za tym idzie tyle samo odebranych telefonów, zapisów w dzienniku, otwieranych i zamykanych szlabanów - dróżnicy z przejazdu na Mehoffera dziś jeszcze nie wiedzą, jakie będą ich losy po otwarciu wiaduktu.
" Trzeba przyznać, że tak oryginalne zaproszenie od rzecznika prasowego dawno do naszej redakcji nie dotarło. Zamiast standardowej informacji o dacie i godzinie spotkania (niejednokrotnie bez podawania tematu) - wezwanie do stawienia się w więzieniu.
Stylizowany na wezwanie mail jest nawet opatrzony pouczeniem: "w razie nieusprawiedliwionego niestawiennictwa i braku odpowiedzi na zaproszenie organizatorom, dyrekcji Zakładu Karnego oraz skruszonemu włamywaczowi będzie niezmiernie przykro".
Drodzy PR-owcy i spece od marketingu, uczcie się od Służby Więziennej. Brawo!
(red)
.





































