REKLAMA

Puls Warszawy

Artykuł sponsorowany

 

Dołącz do spotkania z GAZ-SYSTEM i poznaj szczegóły budowy Gazociągu Warszawskiego

  26 maja 2023

alt='Dołącz do spotkania z GAZ-SYSTEM i poznaj szczegóły budowy Gazociągu Warszawskiego'
GAZ-SYSTEM

GAZ-SYSTEM zaprasza mieszkańców dzielnic Bemowo, Białołęka i Bielany oraz gminy Jabłonna na spotkania dotyczące budowy Gazociągu Warszawskiego. Nowy gazociąg, który będzie liczył 28,5 km, połączy Rembelszczyznę z Morami. Trasa przebiegnie przez kilka podwarszawskich gmin i trzy stołeczne dzielnice. Prace budowlane rozpoczną się już w czerwcu tego roku.

REKLAMA

Najbliższe spotkanie dedykowane mieszkańcom Białołęki i gminy Jabłonna odbędzie się 29 maja 2023 r. w Szkole Podstawowej nr 154 przy ul. Leśnej Polanki 63/65 w Warszawie. Warszawa zyska nowy gazociąg. Prace budowlane rozpoczną się już wkrótce Warszawa zyska nowy gazociąg. Prace budowlane rozpoczną się już wkrótce
Już w przyszłym miesiącu rozpocznie się budowa Gazociągu Warszawskiego. Obecnie inwestor prowadzi dobrowolne nasadzenia na terenie Kompleksu Leśnego Bemowo. Trwają również prace przygotowawcze. W tym miesiącu zaplanowano także kolejne spotkania z mieszkańcami dzielnic, przez które przebiegać będzie nowy gazociąg.
Zapraszamy od godziny 17:00. Podczas spotkania mieszkańcy będą mieli możliwość uzyskać szczegółowe informacje na temat procesu budowy oraz procedur odszkodowawczych. Zainteresowani będą mieli także okazję do zadawania pytań, gdyż GAZ-SYSTEM jest zainteresowany pełnym dialogiem z mieszkańcami i zapewnieniem im niezbędnych i aktualnych informacji.

Kolejne spotkania z mieszkańcami

Spotkanie w poniedziałek 29 maja nie jest jedyną taką okazją. GAZ-SYSTEM zaplanował również inne terminy dla mieszkańców gminy Łomianki i Stare Babice oraz warszawskich dzielnic Bielan i Bemowa.

Terminy spotkań dla pozostałych lokalizacji:

 • Warszawa, dz. Bielany i dz. Bemowo: 31 maja 2023 r., Szkoła Filialna nr 273, ul. Arkuszowa 202, Warszawa, godz. 17.00
 • gm. Łomianki: 6 czerwca 2023 r., Dom Spotkań Sąsiedzkich w Burakowie, ul. Parkowa 2, Łomianki, godz. 18.00
 • gm. Stare Babice: 20 czerwca 2023 r., Ośrodek Kultury Stare Babice, ul. Południowa 2a, Zielonki-Parcela, godz. 17.00

  Budowa Gazociągu Warszawskiego ma być zakończona w drugim kwartale 2025 roku. Ta inwestycja będzie miała pozytywny wpływ na bezpieczeństwo energetyczne Warszawy i umożliwi przyłączenie nowych odbiorców do sieci gazowej, takich jak elektrociepłownie i ciepłownie. Dzięki temu wzrośnie zdolność stołecznych elektrociepłowni do produkcji energii elektrycznej i ciepła. Gazociąg ten przyczyni się również do dalszego rozwoju ciepłownictwa systemowego, które jest skutecznym narzędziem w walce ze smogiem miejskim. Po oddaniu gazociągu do użytku, GAZ-SYSTEM będzie mógł dostarczyć ponad 2 miliardy metrów sześciennych gazu rocznie, co umożliwi dostęp do niskoemisyjnego paliwa dla odbiorców indywidualnych i przemysłowych.

  GAZ-SYSTEM zaprasza serdecznie mieszkańców do udziału w spotkaniach informacyjnych, aby poznać terminarz prac i dowiedzieć się więcej na temat prac budowlanych przy Gazociągu Warszawskim. Szczegółowe informacje dotyczące projektu dostępne są na stronie inwestora pod adresem: www.gazociagwarszawski.pl.

 •  

  REKLAMA

  Komentarze (3)

  # zły

  29.05.2023 19:58

  to tam ta gdzie specjalnie karczują las?

  # Wredny Kocur

  31.05.2023 12:09

  ale sadzą na Bemowie :D Dobrze jest - mogli przecież w kabackim. :)

   Erneścio

  27.07.2023 19:36

  Przedoskonały sposób na utylizację pieniążków czymś, co powietrze za kilka lat pompować będzie.
  Ważne, że przetargi "wygrane" i robota się kręci - no chyba że, planujecie po wyborach PESLE nadal obcym rozdawać lecz, tym razem - może braciom Rosjanom??!
  Żartowałem, wiem, wiem, resztki gazu na teraz a potem do odpompowywania łez i potu warszawiaków.
  Łez z niemocy, żalu i ze śmiechu (ze śmiechu, bo to miasto nawet z kupy się ucieszy, o ile znany Jarek zarekomenduje kupę choćby na poziomie "cacy, nasza, swojska") a z potu bo z przepracowania. Mylęęęęęę się?
  Jeśli tak, to tradycyjnie już mnie wyheblujcie, znaczy się zhejtujcie.

  REKLAMA

  więcej na forum

  LINKI SPONSOROWANE

  REKLAMA

  Wstąp do księgarni

  REKLAMA

  Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

  REKLAMA

  REKLAMA

  REKLAMA

  REKLAMA

  City Break
  City Break

  Najchętniej czytane w Pulsie Warszawy

  Misz@masz

  Artykuły sponsorowane

  REKLAMA

  Butelki dla dzieci Kambukka
  Kambukka Reno

  REKLAMA

  Kup bilet

  Znajdź swoje wakacje

  Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

  Polecamy w naszym pasażu

  Wstąp do księgarni

  REKLAMA

  Kambukka Olympus
  Kambukka Lagoon

  REKLAMA

  Top hotele na Lato 2024
  Top hotele na Lato 2024

  REKLAMA

  REKLAMA

  AMBRA - Twoje Perfumy
  AMBRA - Twoje Perfumy