Dłuższy buspas na Radzymińskiej
23 września 2011
Pasażerowie jeżdżący liniami od strony Marek do centrum będą zadowoleni - już wkrótce buspas przedłuży się do ulicy Krynoliny.
Niemal, bo tak naprawdę te dwa brakujące kilometry pod CH Marki przydałyby się bardzo - jednak rzecz w tym, że Radzymińska dalej przestaje być drogą miejską, a staje się wojewódzką, dopiero pod wiaduktem w stronę Marek przechodzi w drogę krajową.
P+R Radzymińska - jaki ma sens i gdzie powinien powstać?
Z końcem marca wygasła umowa między ZTM a właścicielem Centrum Handlowego Wileńska. Gdzie teraz będą się przesiadać kierowcy z Targówka, Białołęki i Marek?
By przedłużyć buspas, trzeba zawrzeć porozumienie z właścicielami drogi - a to oznacza opóźnienia i dyskusje, do których się urzędnikom nie spieszy.
(wt)
.




































