REKLAMA

Artykuł sponsorowany

Dlaczego dieta pudełkowa okazała się najlepszą decyzją mojego życia?

Dlaczego dieta pudełkowa okazała się najlepszą decyzją mojego życia?

Swoje życie mogę podzielić na dwa okresy - przed dietą pudełkową i po niej. Choć pewnie brzmi to bardzo doniośle, catering dietetyczny nie tylko pomógł mi schudnąć, ale także kompletnie zmienił moje podejście do zdrowego odżywiania i zdrowia w ogóle, bo moja walka z nadprogramowymi kilogramami często kończyła się anemią, napadami głodu i rozregulowanym metabolizmem. Moja historia jest zapewne typowa, ale powinien ją przeczytać każdy, kto zastanawia się nad tym, czy dieta pudełkowa z dostawą jest warta wydanych na nią pieniędzy.

Zanim zdecydowałam się na jedzenie pudełkowe...

... walczyłam z nadprogramowymi kilogramami. A była to walka nierówna, bo efekt jo - jo powodował ciągłe wahania wagi, a te z kolei stopniowo wprawiały mnie w coraz gorszy nastrój i problemy ze zdrowiem. Chcąc pozostać przy niższej i zadowalającej mnie wadze, jadłam coraz mniej i eliminowałam coraz więcej produktów ze swojego jadłospisu. Potrafiłam cały dzień odmawiać sobie spożycia choćby 500 kalorii, po czym wieczorem, gdy wpadałam do domu po pracy lub po spotkaniu z przyjaciółmi, zjadałam wszystko na co tylko miałam ochotę, a często były to potrawy wysokokaloryczne i bogate w węglowodany. Właściwie nie znałam swojego zapotrzebowania kalorycznego, nie wiedziałam co powinnam jeść, a czego unikać i nie potrafiłam przyznać sama przed sobą, że moje wahania wagi i niezbilansowany jadłospis mogą mnie doprowadzić do poważnych problemów ze zdrowiem. Wtedy pojawił się pomysł - może czas oddać odżywianie w dobre ręce i zamówić jedzenie pudełkowe?

Kiedy zdecydowałam się na catering dietetyczny...

... na początku miałam wątpliwości. Bo przecież to dużo kosztuje, porcje są małe, a dania mogą okazać się niesmaczne; dodatkowo, skąd mam wiedzieć, że akurat danego dnia będę miała ochotę na to jedno, konkretne danie czy deser? Wszystkie moje obawy okazały się niesłuszne i zniknęły wraz ze skonsumowaniem pierwszych kilku posiłków. Co najważniejsze - cena cateringu dietetycznego jest absolutnie adekwatna do jakości przygotowywanych dań; koszt przygotowania analogicznych rarytasów w domu byłby dokładnie taki sam lub wyższy. Po drugie, porcje, choć mogą wydawać się małe, są skomponowane w taki sposób, że czuję się naprawdę syta i najedzona przez cały dzień - catering dietetyczny uczy przede wszystkim jedzenia w równych i regularnych odstępach czasu. Moją największą obawą był jest fakt, czy dania będą smaczne - oczywiście, i w tym aspekcie się nie zawiodłam. Catering Łódź z dostawą okazał się bardzo smaczny, zbilansowany, a posiłki bardzo rzadko się powtarzały; co więcej, miałam świadomość, że dostarczają mi wszystkich niezbędnych składników odżywczych i makroelementów.

Dieta pudełkowa zmieniła moje życie, bo...

... dzięki niej mogę żyć zdrowo i nie muszę się martwić wahaniami wagi, nadmiarem kilogramów czy brakiem czasu na gotowanie. Catering pudełkowy mogę polecić wszystkim, którzy nie mają czasu na gotowanie lub nie lubią tego robić - z doświadczenia wiem, że w takich sytuacjach obiad często zastępuje się chipsami, a kolację paczką żelek lub cukierków. Dieta pudełkowa pozwala rozplanować dzień bez tracenia cennych chwil na gotowanie i robienie zakupów spożywczych, a wygodna forma (zamykane, szczelne pudełka) pozwalają zabrać ze sobą posiłki do pracy, szkoły czy na spotkanie ze znajomymi. Dzięki cateringowi dietetycznemu poszerzyłam znaną mi dotąd gamę smaków i nauczyłam się jeść zdrowe i zbilansowane posiłki, ale co najważniejsze - zgubiłam zbędne kilogramy we właściwym tempie i w sposób, który nie wpłynął negatywnie na moje zdrowie. Nie ma w tym ani trochę przesady - dieta pudełkowa ocaliła moje zdrowie i przywróciła mi wiarę w to, że jedzenie może być smaczne i nietuczące zarazem.


Chcesz przekazać coś więcej, poprawić SEO swojej strony?

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA