REKLAMA

Wola

handel »

 

Pierwsze w Polsce atelier diamentów

  20 lutego 2024

alt='Pierwsze w Polsce atelier diamentów'
źródło: materiały prasowe

W Fabryce Norblina na warszawskiej Woli otwarto nowe, niezwykłe miejsce. Atelier diamentów House of Diamond to polska marka, która zaprasza do świata najszlachetniejszych i najbardziej pożądanych kamieni świata. To pierwsze takie miejsce w Polsce, w którym można nabyć jedynie diamenty najwyższej klasy, najwyższej czystości i barwy potwierdzone certyfikatami największych instytutów gemmologicznych.

REKLAMA

House of Diamond to firma rodzinna, zrodzona z pasji i dążenia do wprowadzenia na polski rynek diamentów o wyjątkowej jakości. Jej prezesem jest Piotr Janiszewski, kolekcjoner i ekspert w dziedzinie diamentów, dla którego wiedza i szacunek dla tych wyjątkowych kamieni są kluczowe.

Diamenty w Warszawie

W atelier House of Diamond, które zajęło powierzchnię 200 mkw. Dlaczego OC w Warszawie jest takie drogie? Dlaczego OC w Warszawie jest takie drogie?
OC w Warszawie kosztuje znacznie więcej niż w mniejszych miejscowościach. Różnica jest naprawdę spora - nawet kilkaset złotych w skali roku! Gdzie tkwi źródło tych dysproporcji? Jakie czynniki determinują wysokość składek OC w stolicy? Przeczytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o przyczynach wyższych składek OC w stolicy.
na parterze budynku Plater, klienci znajdą wyłącznie diamenty - w najczystszej postaci i najwyższej jakości - oprawione w złoto, platynę lub bez oprawy, do nabycia pojedynczo albo w pakietach. Każdy z kamieni ma certyfikat oraz metryczkę zawierającą informacje o barwie, czystości, masie, szlifie, polerancji, symetrii, fluorescencji, a także instytucie gemmologicznym, który dokładnie ocenił te parametry.

- Wszystkie nasze kamienie są starannie wyselekcjonowane przez ekspertów oraz zgodne ze standardami specyfikacji A3, która jest bazą dla międzynarodowego cennika diamentów Rapaport Diamond Report. Nasze diamenty posiadają także certyfikaty największych instytutów gemmologicznych GIA lub IGI, jak też spełniają wymogi procesu Kimberley, który potwierdza pochodzenie diamentów z obszarów wolnych od konfliktów militarnych - mówi Piotr Janiszewski, prezes House of Diamond.

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Małgorzata Foremniak zaprasza do Norblina

House of Diamond nie tylko oferuje diamenty, ale również zaprasza klientów do wyjątkowego świata sztuki. W planach właścicieli są cykliczne wystawy rzeźby, malarstwa, fotografii kolekcjonerskiej i ceramiki. Ambasadorką marki jest aktorka Małgorzata Foremniak.

- Sztuka jest częścią DNA Fabryki Norblina, a House of Diamond łączy kilka jej gałęzi, czerpiąc inspiracje zarówno z tradycji, jak i nowoczesności. To wyjątkowe miejsce i nasz kolejny unikatowy najemca, dlatego jesteśmy dumni, że dołączył do naszego kompleksu przy Żelaznej, dodając mu jeszcze więcej blasku - mówi Kinga Nowakowska z zarządu Grupy Capital Park.

(jok)

.
 

REKLAMA

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy