REKLAMA

REKLAMA

Wakacje z Warszawy

REKLAMA

Artykuł partnerski

Dekoracja przestrzeni mieszkalnej

Dekoracja przestrzeni mieszkalnej

Urządzając i dekorując wnętrze, warto zadbać o odpowiednie dodatki, które ocieplą, a zarazem nadadzą indywidualny charakter pomieszczeń, podkreślając upodobania i gust mieszkańców, którzy przebywają w zaaranżowanych pomieszczeniach.

Idealnym rozwiązaniem, budującym niepowtarzalny wygląd wnętrza jest dobór tak drobnych rzeczy, jak sofa oraz girlandy, które są jednym z najmodniejszych dodatków wykorzystywanych podczas aranżacji domowych pokoi.

  • Kanapy sofy z funkcją spania
  • Girlandy - nowoczesna dekoracja
  • Szeroki wybór kanap do pokoju

Kanapy sofy z funkcją spania

Urządzając wystrój salonu, warto zainwestować w sofy rozkładane, które nie tylko swoim designem nadadzą wnętrzu niepowtarzalny wygląd, który będzie zachwycał każdych gości podczas odwiedzin w naszym domu, ale także wydzieli miejsce do spania. Zastosowana funkcja spania pozwoli zyskać użytkową przestrzeń sypialną, bez konieczności wydzielania dodatkowego pomieszczenia.

Rozkładane sofy znajdą również zastosowanie w mieszkaniach znajdujących się blokach, gdzie ilość pokoi jest mocno ograniczona i nie ma możliwości wydzielenia jednego pomieszczenia jako przestrzeń sypialną. W takim przypadku zastosowanie kanapy z funkcją spania okaże się idealnym rozwiązaniem, umożliwiając zmianę przestrzeni dziennej w wygodną i elegancką sypialnię dla domowników.

Sofa rozkładana, dzięki zastosowaniu nowoczesnego mechanizmu pozwala na zamianie kanapy na wygodne łóżko za pomocą jednego pociągnięcia ręką, co powoduje, że w porównaniu do tradycyjnego ścielenia, przekształcenie salonu w pokój sypialny będzie łatwe i szybkie.

Szeroki wybór kanap do pokoju

Produkty dostępne w salonie oraz na stronie internetowej pozwalają dobrać narożniki, kanapy, nowoczesne sofy zgodne z preferencjami użytkowników. Wybierając sofę wyposażoną w funkcję spania, warto zwrócić uwagę na kolor sofy, który można idealnie dopasować do kolorystyki mieszkania, tworząc razem spójną całość. Zaaranżowana przestrzeń wyposażona w modele rozkładane mebli wypoczynkowych pozwala cieszyć się nowoczesnym i modnym wyglądem, tworząc jednocześnie, doskonalą sferę wypoczynkową.

Wybór sofy rozkładanej powinien być dobrze przemyślany, ponieważ zastosowanie zbyt dużego modelu w małym salonie, niepotrzebnie zabierze niezbędne miejsce użytkowe, zmniejszając tym samym przestrzeń do wykorzystania przez mieszkańców domu. Aby przyjmować gości, warto wyposażyć kanapę w pojemnik na pościel, zyskując dodatkową przestrzeń na przechowywanie.

Girlandy - nowoczesna dekoracja

Jednym z najmodniejszych dodatków ostatnich czasów, są girlandy świetlne. Składające się z drobnych elementów, ozdobnych, plecionych kul, lub konkretnych wzorów, czy postaci, lampki zasilane na baterie lub poprzez wtyczkę podłączaną do kontaktu, ocieplą każde pomieszczenie. Ulokowanie łańcuchów świetlnych na parapetach, półkach czy elementach domu nada niepowtarzalny klimat, przywołujący na myśl ciepłe, letnie noce kojarzące się z wakacyjnym klimatem relaksu i beztroski.

Szeroki wybór asortymentu umożliwia dobranie girland świetlnych idealnie do wnętrza, biorąc pod uwagę kolorystykę pokoju, wiek osób użytkujących wnętrze oraz rodzaj aranżacji przestrzeni. Dobierając dekorację, warto pamiętać o dekoracji balkonu, tarasu lub ogrodu w zależności od posiadania przestrzeni wypoczynkowej na wolnym powietrzu. Świecące łańcuchy używane w przestrzeni zewnętrznej wyposażone są w panele solarne, umożliwiające zasilanie lampek bez konieczności podpinania kabla do prądu lub wykorzystywania baterii. Jedynym źródłem zasilania jest światło słonecznej ładujące panel podczas dnia.


Chcesz przekazać coś więcej, poprawić SEO swojej strony?

REKLAMA

REKLAMA