Był parking, będzie bezpłatne lodowisko
18 listopada 2016
Od 18 grudnia w al. "Solidarności" skorzystamy ze ślizgawki. Za darmo.
Jeszcze kilka miesięcy temu plac sąsiadujący z urzędem dzielnicy Wola był ogrodzonym parkingiem. W lipcu burmistrz Krzysztof Strzałkowski postanowił oddać to miejsce warszawiakom. Urządzono bibliotekę plenerową, ustawiono leżaki i dano mieszkańcom możliwość zagrania w wielkoformatowe szachy, warcaby, domino czy układania puzzli.
Kolejarze kontra kładka. Ponad 1,5 roku opóźnienia
Mieszkańcy Woli czekają na udostępnienie przejścia nad torami od marca ubiegłego roku.
Choć tymczasowy skwer powstał przy głośnej, ruchliwej drodze, pomysł "zaskoczył". Co będzie się tam dziać zimą?
- Powstanie lodowisko - odpowiada rzecznik wolskiego ratusza Mariusz Gruza. - Jego otwarcie planujemy na niedzielę 18 grudnia. Wstęp na ślizgawkę będzie darmowy.
(dg)
.










































