Grażyna Łobaszewska & Ajagore

Grażyna Łobaszewska. Oszałamiający głos, niepowtarzalna melodyka i absolutna charyzma. Dla wielu Pierwsza Dama Polskiej Piosenki. Legenda polskiej sceny. Nazywana najczarniejszą z białych wokalistek, polską Arethą Franklin czy współczesną Billie Holiday. Już od ponad 50 lat stale zachwyca publiczność. I to nie tylko piosenkami napisanymi specjalnie dla niej, przez najwybitniejszych polskich kompozytorów i autorów tekstów. Słynie z niebanalnych i brawurowych interpretacji - swoich hitów, standardów jazzowych czy soulowych evergreenów.
Tego wieczoru Grażyna Łobaszewska - z okazji swoich urodzin - tradycyjnie już zaśpiewa w Kalinowym Sercu swoje największe przeboje, m.in. "Czas nas uczy pogody", "Brzydcy", "Gdybyś', czy "Za szybą (całkiem spokojnie wypiję trzecią kawę)"... Połowa lutego to jest również znakomity pretekst do niecodziennych wykonań piosenek o miłości i życiu - innych wielkich Twórców. A że podczas koncertu towarzyszyć będą Jej przyjaciele - muzycy z zespołu Ajagore - to usłyszymy te utwory w nowych aranżacjach, stworzonych przez nich wspólnie.. I - poza fenomenalnym wokalem i charyzmą Grażyny Łobaszewskiej - dostaniemy jeszcze "w pakiecie" arcydobrą warstwę muzyczną, z genialnymi partiami gitary, basu i perkusji.
Możemy zagwarantować, że to będzie doskonale spędzony czas. Emocje, muzyka i niepowtarzalnie zachwycająca Grażyna Łobaszewska, z towarzyszeniem Ajagore. Do zobaczenia!
LINKI SPONSOROWANE
Najnowsze informacje na Tu Stolica
Misz@masz
Artykuły sponsorowane
REKLAMA
Znajdź swoje wakacje
Polecamy w naszym pasażu
Wstąp do księgarni
REKLAMA