Candle Live Music: Koncerty przy świecach
7 grudnia 2025, 18:00
Warszawa
Dom Technika NOT - Sala "A"
ul. Tadeusza Czackiego 3/5
Candle Live Music zaprasza na wokalno-instrumentalny koncert w blasku świec: Tribute to Sting.
Przenieś się wraz z Candle Live Music do świata pełnego ciepła, elegancji i wyjątkowych dźwięków podczas wieczoru poświęconego twórczości Stinga. W blasku tysięcy świec zabrzmią utwory, które od lat poruszają wrażliwością i ponadczasową melodią - tym razem w świeżych aranżacjach łączących klasyczne brzmienie z nowoczesną lekkością.
Na scenie wystąpi pięcioosobowy zespół w składzie: fortepian cyfrowy, gitara elektryczna, kontrabas, perkusja i wokal. To połączenie nada koncertowi wyjątkowy charakter - głęboki ton kontrabasu, przestrzeń fortepianu, subtelna, lecz wyrazista energia perkusji oraz gitarowe akcenty stworzą stylową, nastrojową oprawę dźwiękową.
Partie wokalne wykona Artur Bomert - doświadczony wokalista o barwie głosu, która idealnie oddaje emocjonalność muzyki Stinga. W jego interpretacjach znane melodie nabiorą nowej intensywności i szlachetności, a każdy utwór wybrzmi z wyjątkową ekspresją.
Artyści przygotowali program pełen kontrastów: od poruszających ballad, które otulają klimatem świec, po bardziej energetyczne kompozycje, w których każdy instrument buduje pulsującą, żywą strukturę koncertu. To wieczór, który zachwyci zarówno wiernych fanów Stinga, jak i miłośników eleganckich, nastrojowych wydarzeń muzycznych.
ARTUR BOMERT to wokalista o imponującym dorobku scenicznym. Przez siedem lat związany z Teatrem Muzycznym Roma w Warszawie, występował w takich spektaklach jak Akademia Pana Kleksa, Koty, Upiór w Operze, Nędznicy czy Deszczowa Piosenka. Uczestnik Eurowizji 2011 w Düsseldorfie jako członek zespołu Magdy Tul. Użyczał głosu w reklamach, dubbingował w bajkach oraz filmach, m.in. SpongeBob, Rajdek - Mała Wyścigówka i Rio 2. Muzyka to jego sposób na życie, a jego celem jest przekazywanie słuchaczom pozytywnych emocji. Obecnie pracuje nad swoim debiutanckim albumem.
Nietuzinkowe wnętrze, setki świec i nastrojowe brzmienia wprawią Cię we wspaniały nastrój i dostarczą świetnej rozrywki.
Artyści: Zespół FUERTE w składzie:
o Fortepian cyfrowy - Filip Szymaniak,
o Gitara elektryczna - Konrad Skowroński,
o Kontrabas - Jacek Kaliszewski,
o Perkusja - Adam Szuraj,
o Wokal - Artur Bomert.
Program:
Shape of My Heart,
Englishman in New York,
Fragile,
Desert Rose,
Fields of Gold,
Walking on the moon,
It's probably me,
Wrapped around my finger
... i wiele innych.
Program może ulec modyfikacjom.
Informacje dodatkowe:
o Prosimy o wcześniejsze przybycie na wydarzenie w celu wskazania miejsca korespondującego z zakupioną strefą. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo niewpuszczenia na salę po rozpoczęciu koncertu, aby nie zakłócać odbioru innym uczestnikom oraz muzykom.
o Miejsca siedzące przydzielane są według kolejności przybycia (na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy"). Jeśli zależy Państwu na siedzeniu obok siebie zalecamy przybycie na wydarzenie 30 minut przed rozpoczęciem koncertu w celu wybrania preferowanych miejsc.
o Minimalny wiek gości to 8 lat. Osoby poniżej 16 roku prosimy o przybycie na nasze wydarzenie w towarzystwie dorosłego.
o Czas trwania koncertu to około 60 minut.
| 28.11.2025, 20:30 | Warszawa › Pałac Staszica - Sala Lustrzana | |
| 29.11.2025, 17:30 | Kraków › Muzeum Armii Krajowej im. gen. Emila Fieldorfa "Nila" | |
| 29.11.2025, 18:00 | Częstochowa › Muzeum monet i medali Jana Pawła II | |
| 29.11.2025, 19:30 | Kraków › Muzeum Armii Krajowej im. gen. Emila Fieldorfa "Nila" | |
| 29.11.2025, 20:00 | Częstochowa › Muzeum monet i medali Jana Pawła II | |
| 30.11.2025, 17:30 | Tychy › Browar Obywatelski - Sala Industrialna | |
| 30.11.2025, 19:30 | Tychy › Browar Obywatelski - Sala Industrialna | |
| 06.12.2025, 16:30 | Poznań › UAM Poznań, Collegium Minus, Sala Lubrańskiego | |
| 06.12.2025, 17:30 | Opole › Muzeum Diecezjalne | |
| 06.12.2025, 18:00 | Wrocław › Synagoga Pod Białym Bocianem | |
| 06.12.2025, 18:15 | Poznań › UAM Poznań, Collegium Minus, Sala Lubrańskiego | |
| 06.12.2025, 19:30 | Opole › Muzeum Diecezjalne | |
| 06.12.2025, 20:00 | Poznań › UAM Poznań, Collegium Minus, Sala Lubrańskiego | |
| 07.12.2025, 18:00 | Warszawa › Dom Technika NOT - Sala "A" | |
| 07.12.2025, 20:00 | Warszawa › Dom Technika NOT - Sala "A" | |
| 12.12.2025, 16:00 | Gdańsk › Dom Harcerza | |
| 14.12.2025, 17:30 | Częstochowa › Muzeum monet i medali Jana Pawła II |
LINKI SPONSOROWANE




















































