REKLAMA

autoreklama tustolica 1autoreklama tustolica 2autoreklama tustolica 0
Białołęka

zdrowie »

 

Bezpłatna szkoła rodzenia na Berensona

  16 stycznia 2015

alt='Bezpłatna szkoła rodzenia na Berensona'
źródło: www.bajkowa-szkola-rodzenia.cmp.med.pl

Centrum Medyczne CMP zaprasza na zajęcia bezpłatnej szkoły rodzenia.

REKLAMA

olowkowa kraina swiatowida ostatnie miejsca 2olowkowa kraina swiatowida ostatnie miejsca 0
Zajęcia odbywają się przy Berensona 8D, w Love Dance Academy, niemal vis-a-vis białołęckiej siedziby CMP. Szkoła rodzenia działa od listopada, można się w niej nauczyć jak przygotować się do porodu, po czym poznać, że rozwiązanie już blisko, jak pomóc sobie podczas akcji porodowej, co robić podczas połogu, jak karmić piersią i opiekować się noworodkiem oraz wielu innych rzeczy, które początkująca mama wiedzieć powinna. Oczywiście tata też, bo partnerzy ciężarnych są jak najbardziej mile widziani na zajęciach. Żerański Orlik długo poczeka na modernizację. Koszt zwala z nóg Żerański Orlik długo poczeka na modernizację. Koszt zwala z nóg Jeszcze przed wakacjami białołęcki ratusz ogłosił, że Orlik przy skrzyżowaniu Krzyżówki i Kowalczyka na Żeraniu musi zostać zamknięty. Powód? Fatalny stan nawierzchni, który stwarzał zagrożenie dla korzystających.

Wiadomo już gdzie i o czym będą zajęcia - pozostaje jeszcze kwestia "kiedy". Najbliższe spotkania białołęckiej szkoły zaczynają się w sobotę 17 stycznia, można się na nie zapisywać przez stronę internetową, bądź dzwoniąc pod numer telefonu 22 737-50-50. Zajęcia odbywają się cztery razy w tygodniu po 2,5 godz. Oprócz porad związanych bezpośrednio z porodem i połogiem odbędą się też spotkania z ekspertami: doradcą banku komórek macierzystych, masażystą, wizażystką, dietetykiem, rehabilitantem, trenerem personalnym lub brafitterką i innymi.

(wt)

.
Dziękujemy, że czytasz nasze artykuły. Chcesz na bieżąco śledzić ważne sprawy w Twojej dzielnicy i w Warszawie?
 Zapisz się do naszego newslettera 
 Obserwuj nas na Google News 
 

REKLAMA

refleks chlodnictwo 2024-11-21 2refleks chlodnictwo 2024-11-21 0

Komentarze (1)

# imka66

28.05.2015 17:06

Po ciąży warto wybrać się na masaż wyszczuplający. Wiadomo, przy ciąży zawsze przybywa kilogramów, więc warto coś z tym zrobić. Pan Tadeusz: http://www.vitamasaz.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=5 wykonuje takie masaże, dojeżdża do każdego klienta.
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

cmp moje zdrowie 3cmp moje zdrowie 0
Wstąp do księgarni

REKLAMA

smaki zycia 2024-09-03 1smaki zycia 2024-09-03 2smaki zycia 2024-09-03 0

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

sporteum polkolonie 2sporteum polkolonie 0

REKLAMA

norblin lipiec 02 2norblin lipiec 02 0

REKLAMA

Tech Research Studies 3Tech Research Studies 0

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

eRecepta - recepta online
eRecepta - recepta online

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA