REKLAMA

Bemowo

kalendarz imprez »

 

Plenerowe harce z Bemowskim Centrum Kultury

  23 maja 2023

alt='Plenerowe harce z Bemowskim Centrum Kultury'
źródło: BCK

Czerwiec to start sezonu plenerowego w parku Górczewska i amfiteatrze. Zobaczcie co jeszcze nas czeka w tym miesiącu oprócz koncertów, wydarzeń i pikników!

REKLAMA

Chłód nie wita nas już o poranku, więc śmiało możemy zmierzać w kierunku promieni słońca i wybierać plenerową scenografię do wypełnienia przestrzeni naszego wolnego czasu. A co czeka na nas w otoczeniu naszej pięknej dzielnicy w najbliższym czasie?

Potańcówki na świeżym powietrzu

Jedyne w swoim rodzaju potańcówki w amfiteatrze chociażby! Zabierzcie więc swoją ulubioną parę pod rękę i w piątki o 19:00 zaglądajcie do Amfiteatru. Tam pod okiem uznanej instruktorki Beaty Stpiczyńskiej poznacie kroki tańca towarzyskiego, a następnie razem popłyniecie z gracją po parkiecie podczas potańcówki. Dzień dziecka na Bemowie. Trzy świnki i pokaz iluzji Dzień dziecka na Bemowie. Trzy świnki i pokaz iluzji
Bemowskie Centrum Kultury zaprasza na Dzień Dziecka w amfiteatrze na Jelonkach. W programie spektakl teatralny oraz pokaz iluzji.

Wstąp do księgarni

Koktajl Orientalny

Czerwiec to też czas, gdy można się wybrać w podróż na drugi koniec świata podczas Koktajlu Orientalnego. W tym roku będzie niezliczona ilość pokazów tańca brzucha, mnóstwo kolorów i egzotycznych brzmień. Tropikalne słońce, nawet w deszczowy dzień, gwarantowane!

REKLAMA

Relaks, koncerty, pikniki

Gdyby jednak komuś było mało plenerowych atrakcji, zawsze może wybrać się na relaksacyjne spacery lub wyciszające sesje na hamakach w ramach projektu z Budżetu Obywatelskiego. Ponadto będą koncerty, pikniki, autorskie spotkania, warsztaty, spektakle, zajęcia i animacje. Zaglądajcie na stronę bemowskie.pl oraz profile BCK w mediach społecznościowych i bądźcie na bieżąco z repertuarem!

(as)

.
 

REKLAMA

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA