REKLAMA

Bemowo

kultura »

 

Otwarcie sezonu w Bemowskim Centrum Kultury

  30 września 2022

alt='Otwarcie sezonu w Bemowskim Centrum Kultury'
źródło: BCK

Jesień nie musi być szara i ponura, zwłaszcza wtedy, kiedy mamy świadomość, że każdego dnia czeka na nas mnóstwo zajęć i warsztatów, z których możemy skorzystać.

REKLAMA

W październiku Bemowskie Centrum Kultury organizuje wiele ciekawych spotkań i warsztatów. Będą to między innymi: spotkania tylko dla ojców, śpiew na osiedlu Przyjaźń, klub mediatora - porozumienie bez przemocy, cykl spotkań "Babskie Bemowo", warsztaty WenDo, chór mam, chór Wrzawa, warsztaty śpiewacze Folkovo, "Babskie kino" w Dwóch Jelonkach. Nie zabraknie cyklu spotkań z edukacją alternatywną.

2 i 16 października BCK zaprasza najmłodszych z rodzicami na Teatralne Poranki Bajkowe i spektakle "Niesamowita przygoda psa Kropelki" oraz "Gdy boli mnie rozumek".

13 października teatr "Scena przyfabryczna" pokaże spektakl zatytułowany "Dzień z życia Lucjana, Lusi i mamusi".

"Rozśpiewana Słowiańszczyzna"

Natomiast 20 października odbędzie się pierwszy z trzech interdyscyplinarnych i interaktywnych koncertów, realizowanych w ramach projektu "Poznajemy i współtworzymy kulturę sąsiadów".

Koncert pt. "Rozśpiewana Słowiańszczyzna" jest zwieńczeniem warsztatów kulturoznawczych oraz wpisuje się w czas Festiwalu Poezji Słowiańskiej organizowanego na Mazowszu od 15 lat. Wykonawcami będą renomowani artyści z Polski, Białorusi i Ukrainy. Na scenie zabrzmią piękne głosy w różnych językach, usłyszymy Andreia Mikulchyka i Margaritę Udovichenko oraz tradycyjne instrumenty białoruskie i ukraińskie, a na ekranach pojawią się tradycyjne i awangardowe dzieła sztuki z krajów słowiańskich.

Więcej na stronie na www.bemowskie.pl.

(ak)

 

REKLAMA

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy