Będzie droga przez osiedle Piaski?
12 grudnia 2014
Mieszkańcy mogą się dziwić, ale przecież fakty mówią same za siebie - wyznaczono już nawet pas drogowy...
Zagęszczanie blokowisk. Osiedle Jagiellońska ma być jak Manhattan?
Czy wciskanie kolejnych bloków pomiędzy już istniejące i wykorzystywanie każdej wolnej przestrzeni w mieście pod zabudowę ma jeszcze jakikolwiek sens, poza rzecz jasna aspektem finansowym dla spółdzielni i miasta?
I teraz kompletnie nie wiemy - czy urząd miasta planuje wytyczyć drogę tuż pod blokami czy też betonowy klocek posłużył komuś za trofeum bądź ozdobę?
(red)
Twórz z nami "Migawki z okolicy"! Widzisz coś dziwnego, śmiesznego, wartego uwagi? Przyślij nam zdjęcie wraz z krótkim opisem na adres redakcja@gazetaecho.pl.





































