Będzie, czy nie?
20 marca 2009
Witam. Przeczytałem w "Echu" artykuł dotyczący przedłużenia Piastów Śląskich.
Wiata śmietnikowa zamiast zieleni. Mieszkańcy przegrali z zarządem spółdzielni
Mieszkańcy osiedla przy ul. Synów Pułku i Powstańców Śląskich od trzech lat walczyli o zachowanie zielonego klombu. Ich sprzeciw wobec budowy wiaty śmietnikowej na wspólnym podwórku spotkał się jednak z brakiem zrozumienia. Mimo protestów i alternatywnych propozycji lokalizacji, wiata powstała zgodnie z planem zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej "Jelonki".
W związku z tym chciałbym dowiedzieć się, która wersja jest prawdziwa. Nie ukrywam, że zależy mi na poszerzeniu jezdni jeszcze w tym roku.
Mieszkaniec Bemowa
Odpowiedź urzędu dzielnicy
- Informacje dotyczące rozbudowy Piastów Śląskich pochodzą z najnowszego WPI. Jeszcze raz potwierdzam, że ulica zostanie poszerzona w tym roku - informuje rzecznik dzielnicy Krzysztof Zygrzak..








































