REKLAMA

Targówek

zdrowie »

 

Zbadaj jądra i prostatę w Atrium na Targówku. "Zrób to dla jaj!"

  26 września 2023

alt='Zbadaj jądra i prostatę w Atrium na Targówku. "Zrób to dla jaj!"'
DB

Odwiedzając 30 września galerię Atrium Targówek przy ul. Głębockiej, wszyscy chętni mężczyźni pomiędzy 18 a 40 rokiem życia, będą mogli przebadać się za darmo pod kątem wczesnego wykrywania nowotworów jąder oraz prostaty. Panowie po 40-tce będą mieli możliwość zbadania poziomu PSA. Dołącz do akcji - zrób to dla jaj!

REKLAMA

Kampania Mosznowładcy ma jasny przekaz - choroba nowotworowa nie odejmuje męskości, tak samo jak dbanie o zdrowie nie jest przejawem słabości. Niezmiennie od lat akcji towarzyszy to samo przesłanie - zachęcanie mężczyzn do troski o swoje zdrowie intymne poprzez badanie jąder i prostaty w celu wczesnego wykrycia potencjalnych nowotworów. W przypadku zdrowia intymnego chodzi również o zdrowie psychiczne z uwagi na rosnącą liczbę samobójstw wśród mężczyzn, także w Polsce. Jakie perfumy damskie wybrać na lato? Sprawdź zapachy, które są świeże i lekkie! Jakie perfumy damskie wybrać na lato? Sprawdź zapachy, które są świeże i lekkie!
Damskie perfumy są dzisiaj nieodłącznym elementem codziennych stylizacji na uczelnie, do pracy, na spotkanie z przyjaciółmi. Równie ważnym jak dobrze dobrane dodatki, biżuteria, odpowiedni makijaż czy fryzura.
Dlatego jednym z celów inicjatywy jest omawianie tematów tabu dotyczących zdrowia fizycznego i psychicznego.

W Atrium Targówek bezpłatnie

W sobotę 30 września Atrium Targówek wraz z Fundacją Kapitan Światełko zaprasza wszystkich mężczyzn, w godzinach od 10:00 do 20:00, do skorzystania z bezpłatnej profilaktyki nowotworów jąder i prostaty. Panowie w wieku do 40 lat będą mogli sprawdzić zdrowie swoich jąder w badaniu USG, natomiast mężczyźni po 40-tce oznaczą poziom PSA - markera nowotworowego prostaty we krwi. Każda z konsultacji trwa jedynie kilka minut. Badania profilaktyczne dają możliwość uniknięcia poważnych problemów zdrowotnych. Natomiast osoby z wykrytą nieprawidłowością mogą wcześniej podjąć leczenie, by szybciej wrócić do zdrowia.

(jr)

.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuTargówek

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Zima 2023/2024
Zima 2023/2024