REKLAMA

Tech Research Studies 1Tech Research Studies 2Tech Research Studies 0
Bielany

kronika policyjna »

 

3CMC, kokaina, marihuana. 31-latek wpadł na Bielanach

  14 grudnia 2022

alt='3CMC, kokaina, marihuana. 31-latek wpadł na Bielanach'
źródło: Pixabay

Policjanci z wydziału kryminalnego bielańskiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. 31-latek przy sobie i w mieszkaniu miał ponad kilogram 3CMC, marihuanę i kokainę. Zatrzymany już usłyszał zarzuty. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

REKLAMA

biedronka 050 2biedronka 050 0

Policjanci z bielańskiego wydziału kryminalnego dotarli do informacji, z której wynikało, że na terenie dzielnicy mieszka mężczyzna mogący posiadać znaczne ilości narkotyków. Funkcjonariusze postanowili bliżej przyjrzeć się 31-latkowi.

Narkotyki znalezione na Bielanach

W wyniku prowadzonych działań operacyjnych policjanci ustalili, że mężczyzna może wejść w posiadanie większej partii narkotyków. Naćpany kierowca za kółkiem ciężarówki. Skutki opłakane Naćpany kierowca za kółkiem ciężarówki. Skutki opłakane 36-letni kierowca ciężarówki na ulicy Dewajtis spowodował kolizję i uszkodził latarnię. Mężczyzna okazał stołecznym policjantom sfałszowane, ukraińskie prawo jazdy. Podczas przeszukania mundurowi znaleźli przy kierowcy marihuanę i morfinę. Przy okazji - badanie wykazało, że kierował pod ich wpływem. Na ulicy Marymonckiej wylegitymowali 31-latka. Mężczyzna miał przy sobie ponad kilogram 3CMC. 31-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie, a znalezione środki odurzające - zabezpieczone.

Kolejne torebki z zawartością suszu roślinnego i białego proszku policjanci znaleźli podczas przeszukania mieszkania. Badania zabezpieczonych substancji wykazały, że są to 3CMC, marihuana i kokaina.

Wstąp do księgarni

Co grozi za posiadanie 3CMC?

Zgromadzony w sprawie materiał dowodowy został przekazany do Prokuratury Rejonowej Warszawa Żoliborz. Prokurator przedstawił zatrzymanemu zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających..

Na wniosek prokuratury sąd rejonowy zastosował wobec podejrzanego tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy. Za posiadanie narkotyków grozi do trzech lat pozbawienia wolności, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, kara może wzrosnąć nawet do dziesięciu lat.

(jok)

.
Dziękujemy, że czytasz nasze artykuły. Chcesz na bieżąco śledzić ważne sprawy w Twojej dzielnicy i w Warszawie?
 Zapisz się do naszego newslettera 
 Obserwuj nas na Google News 
 

REKLAMA

bck kino plenerowe 02 2bck kino plenerowe 02 0

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

autoreklama tustolica 3autoreklama tustolica 0
Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

refleks chlodnictwo 2024-11-21 1refleks chlodnictwo 2024-11-21 2refleks chlodnictwo 2024-11-21 0

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

smaki zycia 2024-09-03 2smaki zycia 2024-09-03 0

REKLAMA

bck klub przygód 2026 2bck klub przygód 2026 0

REKLAMA

bck kino plenerowe 03 3bck kino plenerowe 03 0

REKLAMA

cmp moje zdrowie 1cmp moje zdrowie 2cmp moje zdrowie 0

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

norblin 02 3norblin 02 0

REKLAMA

bck akademia malucha 1bck akademia malucha 2bck akademia malucha 0

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA