REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Szukam fajnego prezentu

04.10.2017 09:17 #jpg5
Moi kochani jak temacie szukam fajnego prezentu dla chłopaka, który niedługo ma urodziny! Myślałam zeby kupić mu cos stąd: konsoleigry.pl np. jakaś gre Fifę, wiem, ze teraz jakos jest oblegana ta gra. Co wy na to?
04.10.2017 09:21 #syfiasssta reklama
ktoś coś
ktoś coś ?

ktoś coś ?

super, wspaniale, cudownie.
Dobra firma nie potrzebuje takiej szma.cianej reklamy, paradoksalnie świadczy to o braku klientów i prawdopodobnie o kiepskiej jakości świadczonych usług. Nie polecam .
23.11.2017 11:24 #konter
Prezent Marzeń - macie od nich pakiety na dobrych warunkach, coś dopasujecie, a jaki to będzie dokładnie prezent, to zależy od danej osoby. Rok temu spełniliśmy marzenia mojego taty, który miał okazję przejechać się Ferrari. Ale oczywiście - każda osoba jest inna i każda też ma diametralnie inne oczekiwania. Wszystko ogarniecie...
23.11.2017 11:24 #syfiassta reklama-
super wspaniale, korzystaj i doopy innym nimi nie zawracaj, banda partaczy i naciągaczy
25.11.2017 20:22 #toola
To może być całkiem fajny prezent. Ja chłopakowi kupiłam na razie myszkę gamingową z teletorium, pewnie jeszcze coś do tego dokupię.
REKLAMA
26.11.2017 12:36 #Branic.hu.jecki
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
29.11.2017 09:19 #kaisa
Najlepszy będzie karnet na zajęcia fitness, kurs tańca czy treningi. Bo teraz aktywność fizyczna ma ogromne znaczenia. Korzyści dla ducha i zdrowia :) Ja znalazłam swoją instruktorkę (joga) tutaj: https://lepszytrener.pl/joga
To największa baza trenerów i instruktorów sportowych w Polsce :)
29.11.2017 09:32 #syf.reklama..
ktoś coś
ktoś coś ?

ktoś coś ?

super, wspaniale, cudownie.
Dobra firma nie potrzebuje takiej szma.cianej reklamy, paradoksalnie świadczy to o braku klientów i prawdopodobnie o kiepskiej jakości świadczonych usług. Nie polecam .
29.11.2017 20:23 #Oko
Po co tak siejesz hejtem w co drugim temacie? Kto Ci płaci i za co?
29.11.2017 22:46 #Syf, reklama,
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.
04.12.2017 13:58 Luska
jeżeli tym się interesuje to jest super pomysł :)
04.12.2017 14:39 #syf.reklamaa.
Słoiki zatrudnione w corp. dostają małpiego rozumu będąc w hotelu i widząc szwedzki stół. W szklanych biurach czują się jak w chmurach i odlatują. Pracuje od 10 lat w corpo z normalnymi ludźmi z miasta i nie ma takich ekscesów.
18.12.2017 00:24 #xewsie
#toola napisał(a) 25.11.2017 20:22

To może być całkiem fajny prezent. Ja chłopakowi kupiłam na razie myszkę gamingową z teletorium, pewnie jeszcze coś do tego dokupię.
Ja widziałam w ich gazetce całkiem fajny zestaw gamingowy właśnie :)
19.12.2017 19:40 #Syfiasta reklama a
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
05.03.2018 13:17 #lanae
#toola napisał(a) 25.11.2017 20:22

Ja mam stamtąd słuchawki gamingowe i bardzo jestem z nich zadowolony.
REKLAMA
09.03.2018 14:18 #KasiaPojda
Spróbuj może zajrzeć sobie na stronę https://kasandra.com.pl/ co ? To jest najlepsza opcja na to, żeby znaleźć porządny i ciekawy prezent :)
09.03.2018 19:12 #to syf jest
nie polecam, drogo
12.03.2018 19:58 #kompek
A ja ostatnio w prezencie kupiłąm aparat do mierzenia ciśnienia z haxe.pl, mój wybranek był bardzo zadowolony ponieważ jakby nie patrzeć ma problemy z ciśnieniem niestety.
13.03.2018 09:43 #Katarzyna.Gilchowska
polecam Pana Tomka z avistudio, filmuje najwyższej klasy sprzętem. Stawki od 50 zł za 1h nagranie
05.04.2018 20:35 #jiji
Jeśli praktyczny prezent to tu też możesz zajrzeć http://hurtownialuka.pl/pl/mają dużo akcesoriów do domu - od pościeli, po garnki, aż np. po ubrania, zabawki etc. Dużo tego, a i jeszcze bielizna :D możesz sobie powybierać
05.04.2018 21:15 #Syf reklama
To jest syf najgorszy
13.04.2018 15:53 Amanda231
MIUGO ma teraz promkę i dodaje prezenty oraz bardzo ladne pudelko prezentowe z okazji City Jungle. ah, no i mozna spersonalizowac zegarek wedlug wlasnych preferencji, wiec no, warto zajrzec. ;)
13.04.2018 21:32 #Syf reklama
Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy
17.04.2018 09:44 renutka10
Mieszkacie w Stolicy i macie problem z zakupem prezentu. W pewnością uniwersalnym prezentem jest saga książkowa z ulubionego gatunku, poza tym dla facetów można kupić koszulę slim fit lub marynarkę. Z myszki gamingowej też bym się ucieszyła będąc facetem. Pomysł z treningiem też jest dobry. Karnet na zajęcia karate lub samoobrony z pewnością mogą w późniejszym okresie zaprocentować.
17.04.2018 09:57 #syyyf reklama
syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.
17.04.2018 11:02 #Kumas
Może coś nowoczesnego? Ja ostatnio dostałem w prezencie Vaporyzator i powiem wam że jestem bardzo zadowolony
17.04.2018 11:31 #syyf reklama
syf.reklamaa.
17.04.2018 12:04 DominikK
Perfum jest najlepszym prezentem, dodatkowo klimatyczny wieczorek przy świecach i będzie zachwycony :)
17.04.2018 14:24 #syfff reklama
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..
29.06.2018 23:27 Matyjasik
Uniwersalny prezent to oczywiście ubrania. Ciekawe propozycja znaleźć można np. tutaj
wpis modyfikowany 2 razy, 29.06.2018 23:28 
31.07.2018 15:06 jessica93
Ubrania się zawsze sprawdzają :) Ja kupiłam tacie koszulki ksw, bo jest wielkim fanem tej gali. Wszystko zależy od tego, kto jakie ma preferencje :)
31.07.2018 17:07 agaxx
Myślałaś o jakimś sprzęcie do ćwiczeń? Wiem, że mężczyźni chętnie ćwiczą ze sztangą albo z hantlami. Zresztą przeczytaj sobie ten artykuł http://marbo- sport.pl /Cwiczenia-hantlami -na-klatke-i-barki-cinfo-pol- 158.html.

632/3335 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA

LINKI SPONSOROWANE

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Sprzedam
 Zielony świerk wzbogacony o dekoracje - szyszki i owoce.Drzewko można ozdobić wedle uznania.Nie traci igieł, łatwo je zmontować dzięki elastycznym gałązkom.Białe końce gałązek sprawiają wrażenie leżącego na nich śniegu. Wysokość: 150 cm, 180, cm, 210 cm, 240 cm. W sprzedaży również inne choinki, oraz wszystko do domu. Zniżka 20% na wszystko po rejestracji. Rejestracja do niczego nie zobowiązuje, ale upoważnia do zniżki. https://www.mojadedra.pl/pl/choinki?ppk=271149 Kontakt: edyta.lojalni24@gmail.com

Antyki
 Skup książek i Staroci Dojazd 666-900-333

Oddam za darmo
 Niezły zarobek w internecie: Jak zarabiać na PaidVerts. Oto link pomocniczy: https://www.youtube.com/watch?v=CM5-FecjzNE Przy rejestracji ze strony PaidVerts.com na dole po prawej (zielony kolor) pisze ZMIEŃ proszę wpisać: marcal77 lub zarejestrować się z tego linku: https://www.paidverts.com/ref/marcal77 Życzę powodzenia

Finanse
 Czy potrzebujesz pożyczki? Oferujemy pożyczki o oprocentowaniu 3%. Nasza pożyczka jest bezpieczna i gwarantowana. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na adres: kredit_inc@outlook.com lub WhatsApp: +12138784055

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA